آغاز فصلی شاد و پرنعمت در دکوراسیون

متن کامل

با تغییر فصل و آمدن بهار گل ها در حال ظهور هستند و جهان دوباره رنگارنگ تر از قبل به نظر می رسد برای آغاز فصلی شاد و پرنعمت دردکوراسیون نیز بهتر است از طبیعت جذاب الهام بگیرید وقت آن رسیده است تا پارچه های سنگین و لوازم جانبی تیره را بیرون بیاورید و با اقلام سبک تر و روشن تر جایگزین کنید 
  رنگ های روشن
بهار زمان تولد دوباره و تجدید دکوراسیون داخلی و خارجی منزل است، برخی از رنگ های تیره را که در زمستان بسیار گرم و دنج بوده با رنگ های روشن تر جایگزین کنید و شادابی و روشنی و رنگ های شاد و روشن را به دکوراسیون بیافزایید.
گل ها و گیاهان طبیعی
از گل ها برای طراوت بخشیدن به سطوح و اتاق های ساده استفاده کنید استفاده از گل های طبیعی نمودی از بهار و شادابی است که می توانید در گلدان های کوچک بر روی میز ها یا لبه پنجره ها و یا کف زمین در گوشه های دنج از آن استفاده کنید.
پارچه های سبک تر
پارچه های سنگین زمستانه مثل پشم، خز مصنوعی و ضخیم را کنار بگذارید و آنها را با پارچه های سبک در رنگ های روشن و الگوها و طرح های جذاب جایگزین کنید. این امر را می توانید برای روبالشی ها، کوسن، پرده و یا پارچه های رومبلی استفاده کنید.
رنگ آمیزی اتاق ها
از تعطیلات آخر هفته خود استفاده کنید و با رنگ های جدید و شاد و یا با استفاده از طرح های رنگارنگ و گل های زیبا دیوارها را نقاشی کنید این کار تغییر بسیار بی نظیر و چشمگیری در دکوراسیون ایجاد می کند و پویایی ، طرح و رنگ را به فضا می افزاید برای اطمینان می توانید رنگ های مختلف را روی دیوار تست کنید و بعد برای کل دیوارها رنگ مناسب را به کار ببرید.
تعویض پرده ها
برای فصل بهار پارچه های سنگین خود را با پرده ها و سایه های رنگی و خنک تر جایگزین کنید نور را بیشتر وارد فضا نمایید و فرصتی برای باز کردن پنجره ها و استفاده از هوای خوب بهاری ایجاد کنید از تورها استفاده کنید و در صورت مشرف بودن از زیر پرده ای برای گرفتن دید و محرمیت کمک بگیرید. نور علاوه بر شادابی و روح بخشی به فضا افسردگی را کاهش داده وجلوه بیشتری به رنگ ها می بخشد.
به روز رسانی اکسسوری ها
برای اقلام دکوری و اکسسوری ها در فصل بهار می توانید از شومینه که در این فصل غیر قابل استفاده است بهره گیرید و سعی کنید بعضی از لوازم جانبی سنگین خود را (مانند جعبه چوب تیره و شمعدان برنج) با گلدان های شیشه ای و اکسسوری های رنگی و شمع های دکوری و یا سبدهای حصیری جایگزین کنید.
 

25 فروردین 1398
تعداد بازدید: 22

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×