چگونه جعبه ابزار مناسب انتخاب کنیم؟

متن کامل

چگونه جعبه ابزار مناسب انتخاب کنیم؟

علاوه بر انتخاب ابزارها، انتخاب جعبه ابزار متناسب با توجه به نیاز شما مسئله ی مهمی است اما قبل از خرید جعبه ابزار می بایست به این نکات توجه کنید.

جعبه ابزاری را که کیفیت  خوبی دارد و متناسب با محل کار شماست را در اسرع وقت خریداری کنید. اما هرگز راحتی جعبه ابزار را نادیده نگیرید. زیرا مدتی بعد باعث پشیمانی می شود.

ظرفیت: ابتدا تعیین کنید که چه مقدار ظرفیت برای شما قابل قبول است. سنجش این ظرفیت بستگی به تعداد ابزارهای شما دارد. شما میبایست جعبه ابزارتان را متناسب با ابزارهای خود انتخاب کنید.

این ظرفیت را وقتی که جعبه ابزارتان خالی هست می توانید اندازه گیری کنید.

بیشتر کشورها از متر مکعب به عنوان واحد برای اندازه گیری ظرفیت جعبه ابزار استفاده می کنند.

 

سایز جعبه ابزار را می توان با جرم ابزارآلات اندازه گیری کرد. واحد جرم عمدتا در پوند است.

ساخت و ساز: ساخت و ساز سنگین ابزار شما را ازمستهلک میکند. پس به همین دلیل مقاومت بدنه جعبه ابزار در برابر ضربه نقش مهمی را ایفا می کند.

محفظه ها و طبقات جعبه ابزار: محفظه های جداگانه و طبقات جعبه ابزار می توانند یک ابزار مفید در جعبه باشند. علاوه بر این که، فضای بیشتری برای ذخیره ابزار فراهم می کند. شما همچنین می توانید طبقات را نام گذاری کنید.

بدنه ضد زنگ: زنگ زدگی می تواند آسیب جدی به ابزار و همچنین جعبه شما شود. به همین دلیل است که بدن فولاد ضد زنگ برای جعبه ابزار با کیفیت بسیار مهم است.

پوشش: اگر جعبه ابزار مورد نظر خود را با بدنه فولادی ضد زنگ پیدا نکنید، یکبار با پوشش را امتحان کنید. جعبه ابزاری را که با لایه نیکل یا کروم  پوشش شده است را انتخاب کنید. زیرا این دو به عنوان یک ضد زنگ قوی عمل می کنند.

قیمت: حواستان به قیمت باشد، اما هرگز کیفیت را با قیمت مقایسه نکنید. با این حال، قیمت بالا به معنای کیفیت بالا در همه زمان نیست بنابراین حقایق دیگر را در نظر بگیرید و عاقلانه انتخاب کنید.

دستگیره: دستگیره قابلیت حمل یک جعبه ابزار را افزایش می دهد. همیشه سعی کنید جعبه ابزار را با دسته لاستیکی خریداری کنید. لاستیک به راحتی به دست شما می آید و جعبه ابزار در دست شما باقی می ماند.

مواد: بسیاری از جعبه ابزار های موجود در بازار از هر فلز، به ویژه فولاد ساخته شده است. اما برخی از آنها از پلاستیک ساخته شده است. اگر چه پلاستیک بسیار سبک وزن است، شما باید آنهایی که فولاد، ترجیحا فولاد ضد زنگ به جای پلاستیک شکننده است را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی گنج کالا ارئه کننده انواع جعبه ابزار متناسب و با قیمت مناسب. جهت خرید و یا مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

 

25 اردیبهشت 1398
تعداد بازدید: 25

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×