10 کاربرد جالب اسپری روان کننده

متن کامل

10 کاربرد جالب اسپری روان کننده

اکثر مردم می دانند که اسپری روان کننده برای خاموش کردن صداهای جیر جیر، ضد زنگ زدگی و روان کردن قطعاتی که گیر کرده است کاربرد دارد.

شما مطمئنا در انباریتان وسایل هایی دارید که در حال حاضر هیچ کاربردی ندارد و اکثرا از کار افتاده اند ولی در حقیقت وسیله ای هست که با اندکی تعمیر بسیار پر کاربرد است. و می توان از آن استفاده کرد. در این مقاله گنج کالا قصد دارد تا به شما نشان دهد که چگونه از وسایل خود نگهداری کنید و آنها را به صورت امروزی در آورید.

 

کاربرد اسپری روان کننده

بیل را روغنکاری کنید: از اسپری روان کننده بر روی بیل اسپری کنید. این کار باعث می شود تا بیل خاك را خرد كند، مخصوصا هنگامي كه در رس حفاري مي کنید، اسپری روان کننده خیلی تاثیر می گذارد.

 

 تمیز کردن کاشی. اسپری روان کننده ریمل مژه و ابرو، لاک، علائم رنگ و چسبندگی را از کف کاشی برطرف می کند. و همچنین خطوط کثیف را می تواند از بین برد. در نهایت با آب و صابون تمیز کنید. همچنین از اسپری روان کننده برای تمیز کردن توالت فرنگی استفاده کنید. 

 

لکه های موجود در سینک های فولادی ضد زنگ را با استفاده از اسپری روان کننده تمیز کنید.

 

با استفاده از اسپری روان کننده شما می توانید  آدامس را از روی فرش و حتی مو پاک کنید. اسپری روان کننده مطمئنا راه حلی بهتر از بریدن آدامس از روی فرش و یا کوتاه کردن نامناسب مو است.

نرم کردن چرم. اسپری روان کننده برای کمربند های چرمی که گیر کرده است راه حل مناسبی است. همچنین می توانید برای ضد آب کردن کفش های چرمتان از اسپری روان کننده استفاده کنید.

 

از اسپری روان کننده برای روان کردن اسباب بازی های کودکتان می توانید استفاده کنید. لگوهایی که گیر کرده است.

 

تمیز کردن مداد رنگی و مداد شمعی با اسپری روان کننده. از اسپری روان کننده برای پاک کردن مداد رنگی و یا مداد شمعی از روی اسباب بازیها، کف، مبلمان، دیوارهای رنگی، کاغذ دیواری، پنجره ها، درب ها، و صفحه نمایش تلویزیون می توانید استفاده کنید. اسپری کنید سپس پاک کنید.

 

برای جدا کردن گلدان هایی که در کنار هم انباشته شده است می توان از اسپری روان کننده استفاده کرد.

 

از زنگ زدگی اشیا خلاص شوید. از اسپری روان کننده برای تمیز کردن زنگ زدگی از روی اره و تیغ اره استفاده کنید. همچنین می توانید قیر و موم را از روی اشیاهیتان تمیز کنید.

 

چسب های باقی مانده از برچسب های قیمت بر روی اشیا و یا مارک های چسبی  و یا برچسب ها را با استفاده از اسپری روان کننده پاک کنید.

 

29 خرداد 1398
تعداد بازدید: 126
سایر محصولات مرتبط با این محصول

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×