از چکش تخریب برای چه کاری استفاده کنیم؟

متن کامل

روزانه به فکر ساختن یا بازسازی چیزهایی در داخل و اطراف خانه هستید. تغییرات ممکن است به معنای تکه تکه کردن، تخریب یا شکاف ایجاد کردن باشد. به عنوان مثال ، یک دیوار خراب یا کاشی های با ابعاد قدیمی در آشپزخانه. در این موارد ، دریل های شارژی به شما کمکی نخواهد کرد، در این صورت شما به ابزارآلات برقی سنگین مانند چکش تخریب نیاز دارید. این ابزار برقی بهترین وسیله برای تخریب محسوب می شود.

چکش تخریب چگونه کار می کند؟
نیروی چکش تخریب با ژول نشان داده شده است. هرچه تعداد ژول بیشتر باشد ، قدرت چکش تخریب بیشتر است. مسئله این است که آیا می خواهید یک شکاف باریک ایجاد کنید ، یا اینکه باید یک کف بتونی را بشکنید ، تفاوت بسیار بزرگی ایجاد می کند. فناوری موجود برای تمامی چکش های تخریب تقریبا یکسان است. سر نمی چرخد بلکه به جلو و عقب حرکت می کند. با این حرکت چکش در داخل کاشی ها یا کاشی های کف قرار می گیرد. شما نمی توانید با چکش تخریب کف را سوراخ کنید. چکش تخریب برای این کار ساخته نشده است. قلم تخریب که روی کاشی کاری کف سخت قرار دارد ، نیاز به محکم ماندن در محل دارد. به همین دلیل است که یک چکش تخریب همیشه دارای سر مته SDS است. قلم تخریب می بایست محکم در محل مورد نظر قرار گیرد، می بایست همیشه در جای خود قفل بماند.

 

 

به چه مواردی باید دقت کنید؟
چندین ویژگی وجود دارد که می توانید هنگام اضافه کردن چکش تخریب به مجموعه ابزار خود می بایست به آنها توجه کنید. به عنوان مثال ، یک چکش تخریب ارزش ارتعاش بالاتری نسبت به دیگری دارد. مدلهای گران قیمت معمولاً دارای فناوری هستند که باعث کاهش لرزش در گرفتن می شود. به خصوص هنگامی که شما برای مدت طولانی کار می کنید ، خوب است که نیروی عظیمی که برای کار با تخریب استفاده می شود ، کاملاً در اختیار شما قرار نگیرد تا جذب شود. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به مدت طولانی کار خود را ادامه دهید ، و روز دیگر به اندازه درد عضلات ناخوشایند رنج نخواهید برد.

 

 

نکات مربوط به قلم چکش تخریب چیست؟

اگر چکش تخریب دارای چندین قلم برای تخریب باشد ، بدین معنی است که می توانید از چندین راه برای بستن قلم به داخل سر انتخاب کنید. در هنگام تخریب کاشی ها استفاده از یک قلم ساده مناسب است. با این حال ، قسمت صاف از قلم باید بتواند در پشت کاشی قرار گیرد ، بنابراین نیازی به نگه داشتن چکش تخریب در زاویه غیرممکن نیست. تعداد تنظیمات قلمی که می توانید تنظیم کنید بین چکش های تخریب از 6 تا کمتر از 15 متغیر است. برخی اصلاً این عملکرد را ارائه نمی دهند.

 

چکش تخریب یا چکش شانه؟
برای شکستن یا تخریب باید از چکش تخریب استفاده کنید و برای موارد دیگر استفاده از چکش تخریب مناسب نیست. برای کار تخریب سبک مانند از بین بردن اتصالات قدیمی ، یا برای کارهای سنگین تر تخریب ، چکش تخریب بهترین دوست شما است. اگر یک چکش تخریب دارای یک پیچ پیچ باشد ، ما آن را چکش شانه ای می نامیم و می تواند کابرد بیشتری از جمله تخریب کار کند. این بدان معناست که شما فقط از چکش شانه ای برای کار و یا تخریب سبک استفاده نمی کنید ، بلکه برای سوراخ کردن انواع بتن یا انواع سنگ سخت نیز  می توانید استفاده می کنید.

 

استفاده از تجهیزات مناسب با کار خودتان را فراموش نکنید
روی یک چکش تخریب ، از قلم های تخریب استفاده می شود ، که به شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارد بسته به شغل ، سعی کنید مناسب ترین قلم تخریب را انتخاب کنید. اگر می خواهید برای پوشاندن کابل های برق ، خندقها یا شکافها را درون بتن به کار ببرید، یک قلم شکاف نسبت به یک قلم مسطح موثرتر خواهد بود. اگر نیاز به خلاص شدن از کاشی های موجود در حمام دارید تا آنها را با رنگهای سفید تازه جایگزین کنید ، یک قلم تخریب بیل مانند بیشتر از یک قلم شکاف مفید خواهد بود. قلم ها از نظر طول نیز متفاوت هستند. برای هک کردن یک دیوار بتنی به قلع و قواره دیافراگم بیشتری نیاز دارید. به طور خلاصه ، برای انتخاب مناسب ترین قلم ، آنچه را که قصد دارید از چکش تخریب استفاده کنید ، با دقت در نظر بگیرید.


 

6 مهر 1398
تعداد بازدید: 28

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×