ترندهای پاییزی در دکوراسیون منزل

متن کامل

از پارچه و مبلمان گرفته تا اکسسوری ها و اقلام دکوری منزل، روند پاییزی می تواند  با تمی جسورانه در دکوراسیون منزل بدرخشد و ویژگی های فصل را پررنگ تر کرده و فضای داخلی خانه را نیز متحول سازد.
سرد تر شدن آب و هوا در فصل پاییز بهانه ای مناسب برای برگزاری مهمانی در داخل خانه است. وسایل مورد نیاز برای میزبانی در این فصل شامل ظروف شیشه ای رنگی، ظروف و گلدان های سنگی با دیزاین توسط برگ ها و المان های پاییزی و بسیار ساده است پس نیاز نیست که در این فصل به دنبال راهکارهای سخت باشید تنها از آنچه یادآور پاییز است غافل نشوید….

 

استفاده از جزئیات جسورانه و برنزی نیز از متریال های ترند برای اقلام دکوری، اکسسوری ها و یا قابل استفاده در مبلمان در ترندهای پاییز امسال می باشد.

 نگاه مینیمالیستی را رها کنید و به استفاده از لایه های پویا شامل بافت ها، رنگ ها  و طرح ها به دکور نمودن سراسر قسمت های خانه بپردازید البته فراموش نکنید هنگام ترکیب لایه ها در دکوراسیون منزل ، به رنگها ، عملکرد و ایجاد راحتی ، لایه بندی و در نهایت ایجاد یک فضای منسجم توجه کنید و  این موضوع را فراموش نکنید با فلسفه و به کار گیری سبک MAXIMALISM (حداکثر گرایی) نباید فضا شلوغ و افراطی به نظر برسد و بایستی تعادل و آرامش را حفظ کند.

 اگر می خواهید کوچک شروع کنید ، سعی کنید بالش هایی با چاپ ، رنگ و شکل های مختلف را به مبلمان خود اضافه کنید یا از آویختن اقلام دکوری و آثار هنری بر دیوار شروع کنید.

ترندهای پاییزی در دکوراسیون منزل

طیف رنگ نارنجی و رنگ زرد خردلی و رنگ های غنی پاییزی را در دکوراسیون فراموش نکنید و با رنگ های مناسب تلفیق کنید رنگ های بیرون و درون منزل را به هم پیوند دهید و از این طریق پاییز را به فضای داخلی آورید.

 

پارچه های پشمی و مخملی در بالشتک ها و مبلمان می تواند تمی گرم تر و ظاهری زیبا و تزئینی را متناسب با فصل ایجاد کند.  بافت های مویر ، گره های چنبره ، پشم نمدی و مخملی برجسته کوسن ها و لوازم جانبی مخملی ، زیبایی و راحتی بیشتری به خانه می بخشد.

 

از ترندهای خلاقانه در دکوراسیون پاییزی امسال استفاده از ، ترکیب ویژگی های “هوشمند” در خانه ، برای ایجاد یک فضای زندگی یکنواخت و کارامد می باشد. همچنین نگاه ارگانیک بدون شک از بزرگترین ویژگی های روند پاییزی امسال است. فضای داخلی  خانه با هر سبکی میتواند با اجزای ارگانیک مانند یک سبد با فیبر طبیعی بافته شده یا بالشتک هایی با طرح چاپی برگ و یا طرح برگ روی کاغذ دیواری تزئين شود واحساس كامل تري از پاییز را یادآور شود.

 

30 مهر 1398
تعداد بازدید: 31

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×