آیا کولونیا ضدعفونی کننده محسوب می شود؟

متن کامل

ضد عفونی کننده دست یا همان کولونیا در چندین رایحه متنوع عرضه شده است. کولونیا یک محلول خوشبویی است که این روزها خیلی کاربرد دارد. در ترکیبات کولونیا از 70-80 درصد الکل استفاده شده است. که این باعث می شود تا کولونیا جز بهترین ضدعفونی کننده برای دست مطرح شود. کولونیا علاوه بر اینکه خاصیت ضدعفونی دارد به شما نشاط می بخشد و حس تازگی را به شما می دهد. این محصول همچنین با داشتن رایحه های متنوع باعث خوشبویی دست ها و صورت شما می شود.

 

 


یکی از رایحه های پر فروش و پر طرفدار رایحه لیمویی است. رایحه فرح بخش لیمو موجب کاهش استرس شخص می گردد. یک محلول سنتی ترکیه ای که هم کار افتر شیوafter shave  یا همان بعد اصلاح را انجام میدهد هم ضد عفونی کننده دست و صورت می باشد. اگر به کشور ترکیه سفر کرده باشید پس از صرف غذا در رستوران ها به شما کولونیا تعارف میکنند که حکم خوشبو کننده و هم ضد عفونی کننده دارد.
از خاصیت های این محصول به ضدعفونی کننده، میکروب کش، از بین برنده چربی و تعرق پوست، لطیف کننده و نشاط آور و خوشبو کننده می توان اشاره کرد.
در ترکیه از قدیم این رسم بوده که در مهمانی ها و اعیاد بعد از ورود مهمان و خوش آمد گویی میزبان کولونیا را به مهمان تعارف کرده و دستها را توسط آن معطر وضد عفونی میکردند. همچنین در زمانی که بچه به دنیا بیاید و یا خانه و ماشین و هر وسیله جدیدی خریداری شود کولونیا در هنگام تبریک گویی هدیه داده شده و یا استفاده می شود.
کولونیا دارای 80 درصد الکل است که باعث می شود تا ویروس کرونا نیز از بین برود. جهت خرید کولونیا به قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

18 اسفند 1398
تعداد بازدید: 31

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×