مزایای استفاده از قرص ظرفشویی و معرفی برند فینیش

متن کامل

برند فینیش از محبوب‌ترین برندهای قرص ظرفشویی است. فینیش طیف وسیعی از پاک‌کننده‌های ظروف را تولید می‌کند. حتی قرص‌های فینیش هم در مدل‌های متنوعی موجودند. هر یک از این مدل‌ها ویژگی‌های خاصی دارند، اما بهترین آنها که از هر لحاظ کامل است فینیش کوانتوم است. برند فینیش دارای انواع محصولات بهداشتی مرتبط با ظرفشویی می باشد. خوشبو کننده فینش از بین برنده بوی نامطبوع از ظرفشویی می باشد. هنگام چیدمان ظروف کثیف در ماشین ظرفشویی بوی نامطبوع ظروف حسابی آزار دهنده است. این موضوع هنگام باز کردن درب ماشین ظرفشویی خیلی اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این موضوع کمپانی فینیش بوگیر ماشین ظرفشویی را تولید نمود. با استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی، ماشین ظرفشویی شما همیشه عطر خوش پاکیزگی خواهد داد بدون آنکه روی ظرف ها عطر قوی و آزار دهنده ای بر جا بگذارد. با استفاده از بوگیر ماشین ظرفشویی، دیگر از باز کردن درب ماشین ظرفشویی هراس نخواهید داشت. جهت خرید بوگیر ظرفشویی به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

 

 

قرص ظرفشویی فینیش انواع مختلفی دارند که عبارتند از:
– قرص ماشین ظرف شویی کلاسیک
– قرص ماشین ظرف شویی همه کاره
– قرص ماشین ظرف شویی کوانتوم
– قرص های کلاسیک به خودی خود حاوی جلادهنده و نمک ماشین ظرفشویی نبوده و حتما باید هنگام استفاده، این دو محصول را بصورت جداگانه به آن اضافه کنید.
– قرص همه کاره دارای نمک و جلادهنده می باشد ولی در صورت امکان هر از چندگاهی (هرچند ماه یکبار) از جلادهنده و نمک ماشین ظرفشویی بهمراه آن استفاده کنید.
– قرص کوانتوم علاوه بر داشتن مزایای قرص همه کاره، از دو مزیت دیگر نیز بهمراه آن بهره می برد:
قرص های کوانتوم ماشین ظرفشویی دارای یک پوسته ی ژله ای می باشند که قابلیت حل شدن در آب را دارا هستند و همچنین قرص کوانتوم نسبت به قرص های دیگر از قدرت تمیزکنندگی فوق العاده ای برخوردار است. جهت خرید قرص ظرفشویی کوانتوم فینیش به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

 

مزایا استفاده از قرص ظرفشویی فینیش کوانتوم
این قرص به‌شکل پاوربال طراحی شده است و توپ کوچک قرمزرنگ آن مایع جلادهنده ظروف است. بنابراین با استفاده از آن نیازی به جلادهنده ندارید.
این قرص‌ها پوسته‌ای ژله ‌مانند روی خودشان دارند که در آب حل می‌شود. این پوسته سبب می‌شود دست‌تان مستقیم با قرص تماس نداشته باشد و حل‌شدن قرص در آب در مدت طولانی‌تری انجام شود. به این ترتیب قرص تا پایان چرخه شستشو دوام می‌آورد.
قرص کوانتوم قابلیت حل شدن در سخت‌ترین آب‌ها را دارد و بنابراین با استفاده از آن به کمترین مقدار نمک نیاز خواهید داشت. قدرت تمیزکنندگی آن بسیار بالاست و می‌تواند مقاوم‌ ترین لکه‌ ها را از بین ببرد. این قرص حتی ردی را که از غذا روی قاشق‌ها و بشقاب‌ها می‌ماند به راحتی پاک می‌کند و اثری از لکه باقی نمی‌گذارد.
بسته‌بندی
از نظر کاربران بسته‌بندی فینیش بسیار مناسب و باکیفیت است. تعداد بسته‌بندی‌ها متنوع است و از ۲۰ عددی گرفته تا ۱۰۰ عددی، در هر تعدادی که بخواهید، موجود است. نکته مهم اینکه قرص‌های فینیش تقلبی زیادی در بازار موجود است و بسته ‌بندی همه آنها مشابه اصل است. بنابراین سعی کنید حتما از فروشگاه‌های معتبر آن را خریداری کنید. جهت خرید قرص ظرفشویی اصل به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

22 اسفند 1398
تعداد بازدید: 25

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×