چسب بتن چیست؟ و چرا از آنها استفاده می کنیم؟

متن کامل

 

چسب بتن چسبی برای چسباندن بتن و بسترهای مشابه است که انعطاف پذیری بیشتری نسبت به رول بولت فراهم می کند.

رول بولت در بتن وارد می شود و با محکم شدن آن منبسط می شود. این انبساط باعث می شود که بولت دیواره سوراخ را بگیرد و یک نگهدارنده بسیار قوی را فراهم کند. گرچه گزینه بسیار محبوب و اقتصادی است ، اما محدودیت هایی وجود دارد.
مزایای چسب بتن چیست؟
با استفاده از چسب بتن برای اتصال، قبل از قرار دادن ، رزین به داخل سوراخ تزریق می شود. با این کار، ماده شیمیایی به طور طبیعی تمام بی نظمی ها را پر می کند و بنابراین با چسبندگی 100٪ باعث می شود که پر شود. این چسبندگی اضافی استحکام بیشتری ایجاد می کند.
هر اندازه از پیش تعیین شده — طول (تعبیه) و قطر و محدودیت ظرفیت بار خاص خود را دارد. چسب بتن عمق نامحدود تعبیه شده دارند ، بنابراین می توانید برای افزایش ظرفیت بار ، هر طول میله را درون سوراخ تعبیه کنید. و اگر تصمیم گرفتید که از یک سوراخ به قطر بزرگتر با میله ضخیم تر استفاده کنید ، ظرفیت بار را دوباره افزایش می دهید.

 

 


چسب بتن ، که به عنوان شاخه های شیمیایی نیز شناخته می شوند ، می توانند در بخش بسترهای بتنی و بلوک سنگ تراشی قرار بگیرند. ماهیت غیر قابل گسترش یک میله نگه دارنده شیمیایی احتمال ترک خوردگی بتن اطراف را به شدت کاهش می دهد. این برای اطمینان از نرده های کم عمق ، یا پله های بتنی و برنامه های مشابه بسیار مناسب است. در نهایت چسب بتن به شما این امکان را می دهد تنظیمات جزئی در تراز کردن رول در حالی که ماده شیمیایی در حال خشک شدن، انجام دهید ، در حالی که یک رول بولت برای سوراخ کردن هر میلی متر به یک سوراخ نیاز دارد ، و اگر اینگونه نباشد ، نمی توان از آن استفاده کرد.

چسب بتن، به نظر برخی از پیمانکاران ، نصب آنها پیچیده تر است و عادات نصب نادرست می تواند ظرفیت بتن را به خطر اندازد. به دنبال روش های صحیح نصب بسیار مهم است. آنها همچنین ممکن است گرانتر از رول بولت در نظر گرفته شوند. زیرا هر دو اتصال دهنده اغلب در موارد بسیار متفاوتی استفاده می شوند ، به خصوص هنگام برآورده کردن نیاز مهندسین. اگر شک دارید که چه چیزی را انتخاب کنید ، در این مورد مشاوره جستجو کنید.
جهت خرید چسب بتن به قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

 

26 اسفند 1398
تعداد بازدید: 15

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×