کاربردهای اسپری براق کننده چرم و چوب

متن کامل

اسپری براق کننده چوب و چرم یک محصول چند کاره می باشد که تمامی سطوح  را خیلی سریع با یک فرمول قوی براق می کند. این محصول ضمن محافظت از ساختار انواع سازه های چوبی و چرمی ، زیبایی واقعی چوب و چرم را آشکار ساخته و جلوه ای زیبا به سطوح می دهد.  اسپری براق کننده سطوح گرد و خاک و اثر انگشت را سریعا و براحتی از سطوح چوب و چرم پاک کرده و مانع جذب چرک و گرد و غبار برای مدتی طولانی می شود. بسیاری از سطوح از قبیل پارکت، قسمت های چوبی مبل و سطوح کنده کاری چوبی، کابینت، مبلمان و پوشاک چرم، پلاستیک، سرامیک و سطوح لعابی، داشبورد و سپر و لاستیک خودرو را بهتر از هر وسیله ی دیگری براق و تمیز می سازد و شما را از خرید چند محصول مختلف بی نیاز می کند. امروزه اسپری چوب و چرم در بازار بسیار متنوع است. اسپری براق کننده را می توانید در قیمت های مختلفی خرید کنید. شما می توانید اسپری براق کننده چوب و چرم را به قیمت استئنایی از فروشگاه اینترنتی گنج کالا تهیه کنید.

 


اسپری براق کننده چوب و چرم به طور باور نکردنی سطوح چوبی و چرمی را براق و مانع جذب چرک و گرد و غبار برای مدتی طولانی می شود. علاوه بر لوازم منزل و دفتر کار، از این محصول بر روی سپر و داشبورد اتومبیل نیز می توان استفاده نمود و شاهد اثر معجزه گونه آن بود.

 

 

 


اسپری براق کننده چوب علاوه بر محافظت و براق کردن سطوح چرمی و چوبی، دافع گرد و غبار است. همچنین فاقد چربی‌های مضر بوده که برای سطوح چرم و چوب آسیب‌رسان است. علاوه بر براق کردن سطوح چوبی موجب ضدعفونی کردن و قابلیت انتی باکتریال هم دارد.
نظافت و جرم‌ گیری با استفاده از شوینده‌های معمول موجود در بازار آسیب جدی به سطوح چوبی و چرمی می‌رساند. از طرفی استفاده از مواد چرب برای براق کردن سطوح چرم و چوب موجب جذب گرد و غبار بر روی آن‌ها شده و به‌سرعت براق بودن خود را از دست می‌دهند. با استفاده از اسپری براق کننده، محافظ و ضد گرد و غبار را تنها کافیست روی سطوح اسپری کنید با اسفنج مواد را پخش و سطح را تمیز کنید.
 

28 اسفند 1398
تعداد بازدید: 17

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×