نگاهی به کاربرد رنگ سیاه در طراحی داخلی

متن کامل

پالت رنگی: اگر رنگ سیاه به درستی برای تزئین اتاق پذیرایی به‌کار رود، دیگر رنگی معمولی و پیش‌پاافتاده نخواهد بود، بلکه شیک‌ترین فضا را ایجاد می‌کند. رنگ سفید در دکوراسیون بیش از پیش محبوب شده است، ولی این بار می‌خواهیم رنگ سیاه را برای اتاق پذیرایی‌تان پیشنهاد کنیم. هرچه بیش‌تر سیاه به‌کار ببرید، محیط بیش‌تر شیک و مجلسی می‌شود. ولی قبل از آن‌که کل اتاق را سیاه کنید به راهنمایی‌های زیر دقت کنید تا بتوانید از آن‌ها الهام بگیرید.تحمل دیوار تمام‌سیاه کمی سخت است. بنابراین باید نور زیادی فراهم کنید تا از حالت خسته‌کننده و طاقت‌فرسای آن بکاهید. ولی اگر فقط بخشی از دیوار را سیاه کنید و این کار را هوش‌مندانه انجام دهید، دیگر احساس در غار بودن به شما دست نخواهد داد.

کف‌پوش سیاه برای محیط منزل مناسب است و خانه را شیک نشان می‌دهد. بهتر است از وسایل دیگری که کمی ‌رنگ سیاه در آن‌ها به‌کار رفته هم استفاده کنید و در کنارش وسایل دیگری با رنگ‌های سفید به‌کار ببرید تا نمای کلی را روشن‌تر کند.

کسانی که به رنگ سفید در دکوراسیون خانه علاقه دارند بهتر است به رنگی سیاه هم فکر کنند و در خانه ترکیبی از این دو را به کار ببرند.

رنگ سیاه نور را جذب می‌کند، پس با ترکیب آن با رنگ‌های درخشان، می‌توانید جلا و زیبایی دل‌خواه را به دست آورید.

اگر در خانه خود جزئیات معمارانه جالبی دارید که می‌توانید بر آن‌ها تاکید کنید، از رنگ‌های سیاه و سفید استفاده کنید تا این جزئیات را از هم متمایز کنید.

معمولا شما دوست دارید که فضای اتاق پذیرایی‌تان صمیمی و راحت باشد. اگر سقف اتاق بلند است، می‌توانید از لحاظ بصری آن را پایین بیاورید و با استفاده از رنگ سیاه صمیمیت بیش‌تری ایجاد کنید. باید نور مناسبی نیز فراهم کنید تا فضا زیادی تاریک نباشد.

کمی هم از اشیای قدیمی استفاده کنید. به‌دنبال فضاهایی باشید که بتوانید رنگ سیاه را به آن‌ها تزریق کنید، مثلا در را سیاه کنید یا چوبه‌کاری‌ها یا لوستر را سیاه انتخاب کنید.

شما می توانید بهترین و متنوع ترین رنگ ها را از بین صدها رنگ ، از بخش رنگ سفارشی فروشگاه اینترنتی گنج کالا انتخاب کنید.

محصولات رنگ سحر ، رنگ اسپری ، رنگسازی ایران ، رنگ صنعتی ، رنگسازی آئینه ، رنگ های پودری ، ساندورا ، آرکو آپکس ، رنگ اسپری آکفیکس ، رنگین بلاش در گنج کالا ارایه می شود.

1 خرداد 1396
تعداد بازدید: 153

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×