چسب لوازم التحریر غفاری

متن کامل

صنایع شیمیایی غفاری

این شرکت تولید کننده انواع چسب های صنعتی ، عمومی و ساختمانی و همچنین رزین های صنعتی در گریدهای متنوع جهت مصارف مختلف میباشدکه از لحاظ کیفیت مطابق با استاندارهای جهانی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است.

شرکت صنایع شیمیایی  غفاری از همان سالهای شروع فعالیت با تاکید بر مرغوبیت محصولات اقدام به طراحی وتولید انواع محصولات شیمیایی با برند MEGA نموده است. شرکت صنایع شیمیایی غفاری مفتخر است که همواره طی دوران فعالیت  با تاکید بر توسعه و بهبود سطح کیفیت محصولات و ضمن بهره گیری از نیروی انسانی  کارآمد ، محصولاتی منطبق بانیازهای مشتریان جهت مصارف گوناگون را تولید و عرضه مینماید.

حال چسب البرز نماینده این شرکت در کرج بوده و این وظیفه را بر عهده دارد  تا محصولات غفاری را به دست مشتریان برساند.

چسب آهو غفاری

محصولی بر پایه آب که توانایی استفاده در مصارف مختلفی از جمله چسباندن کاغذ ،مقوا ،کاردستی ،ماکت سازی و چسباندن قطعات یونولیت ( بدون خوردگی) را دارد.

.شفاف

.بدون حلال و هیچ خوردگی روی سطوح ایجاد نمیکند.    

چسب چوب غفاری

GHAFARI WOOD GLUE

یک محصول تک جزئی بر پایه آب بوده ،که بر اساس پلیمرهای خانواده پلی وینیل استات تولید شده است. از این محصول میتوان در چسباندن سطوحی مانند چوب، نئوپان ،کاغذ  و دیگر فراوردههای سلولوزی استفاده کرد.

.بدون حلال و غیر سمی میباشد

.این چسب برای خشک شدن احتیاجی به حرارت نداشته و در مجاورت هوا سخت میگردد

انواع چسب ها با کارایی های متفاوت و کیفیت عالی در فروشگاه اینترنتی گنج کالا موجود می باشد . از جمله این محصولات می توان چسب آکفیکس، چسب رازی ، چسب بل ، چسب استحکام ، چسب شمال،چسب فکوت و چسب غفاری  را نام برد.

1 خرداد 1396
تعداد بازدید: 420
سایر محصولات مرتبط با این محصول

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×