با موخوره ها خداحافظی کنید!

متن کامل

با موخوره ها خداحافظی کنید

قبل از اینکه کار شما به استفاده از قیچی برسد، یک نفس عمیق بکشید ما به شما کمک می کنیم تا کارتان بدانجا نرسد حتی اگر زمان برای مداوای آنها دیر شده باشد.  نکات زیر را توجه و دنبال کنید.

قبل از شروع موخوره جلوی آن را بگیرید.

خبر خوب این است که موی سالم بهتر از موی زیبا و حالت دار استف چرا که ساختار پروتئینی منحصر به فردی، 80% موهای شما را تشکیل میدهد. خبر بد این است که از دست دادن پروتئین مو باعث میشود انتهای رشته های مو شکسته شده، خشن و دندانه دار شود به عبارتی همان موخوره!

سه روش برای مبارزه با موخوره ها وجود دارد:

در استفاده از گرما مراقب باشید

گرما همان چیزی است که باعث شکسته شدن موها می شود. حتما در استفاده از ابزارهای گرمایی از مواد محافظ مو استفاده کنید تا مستقیما در معرض گرما قرار نگیرند.

از حالت دادن های زیاد مو مثلا شینیون ها اجتناب کنید

کشیدن، گره زدن و اذیت کردن موها به آنها فشار می آورد. قوی بودن موهای شما بدین معنی نیست که شما حق دارید روزانه آنها را شکنجه دهید. حالت فنری موها را با رفتارخای خشن از بین نبرید،

  ملایم باشید!

موهای خود را با خشونت شانه نزنید. این کار نه تنها به پوست شما آسیب میزند، بلکه باعث ریز موها و شکستگی آنها نیز میشود. به موهای خود مخصوصا زمانی که خیس هستند فشار وارد نکنید. از شانه های بزرگ با دندانه های درشت استفاده کنید.

قبل از استفاده از مو صاف کن ها، سشوارها و شانه زدن، از شامپوهای تقویت کننده و نرم کننده استفاده کنید با این کار جلوی موخوره شدن موها را خواهید گرفت.

اگر موخوره در موی شما ایجاد شده است؟ نترسید. هنوز میتوانید موهای ضعیف خود را مداوا کنید. استفاده از محصول Split End Fuser میتواند باعث مداوای موخوره ها شود. در این محصول از فناوری های جدیدی استفاده شده است که اجزای داخلی مو را به هم می چسباند.

گنج کالا ارائه کننده محصولات بهداشتی مو. جهت خرید محصولات در اینجا کلیک کنید.

1 مرداد 1396
تعداد بازدید: 328

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×