رنگ ها و نور منابع شگفت انگیز طبیعی برای مقابله با افسردگی هستند اما ایده های طراحی داخلی مناسبی نیز در دکوراسیون وجود دارد ایجاد محیطی متعادل تر و راحت تر به شما کمک می کند

ادامه مطلب...

اولین کاری که باید انجام دهید این است که هنگام شستشو مو ها حتما به آنها نرم کننده زده و خوب آنها را از حالت سیمی و سفت بودن خارج کنید.

ادامه مطلب...

از ضروریات دکوراسیون اتاق نشیمن وجود مبلمان راحتی است و در چیدمان دکوراسیون نشیمن عوامل مهمی چون اندازه این مبلمان و همچنین شکل آن متناسب با ابعاد فضا و سبک دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب...

به هر نوع پوششی که به منظور دیزاین، زیباسازی و حتی عایقکاری دیوار مورد استفاده قرار بگیرد" دیوارپوش می‌گویند. از انواع رنگ، کاغذ دیواری و آجر نما گرفته تا انواع دیوار پوش وول پنل سه بعدی که نسل جدید دیوار پوش هستند.

ادامه مطلب...

با توجه به اینکه پوست سر به خودی خود تولید چربی برای تغذیه رسانی و رش مو دارد، انتخاب نوع روغن و اندازه آن چالش برانگیز است. مقدار زیاد روغن می تواند منافذ پوست سر را بسته و ریسک آسیب به پوست و مو را افزایش دهد.

ادامه مطلب...

باید با شکل گرفتن دندان های اولیه در کودکان مراقبت از دندان ها را نیز به آن ها آموزش دهیم و هدف از این عادت های مراقبتی این است که از بیماری های لثه و دندانی جلوگیری شود و رنگ آن در آینده غیرطبیعی نباشد .

ادامه مطلب...

کابینت های گلاس کابینتی مقاوم است که از چوب های ام دی اف ساخته می شود و روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای آن تنها تفاوتش با کابینت ام دی اف است.

ادامه مطلب...

اتاق کودکان بر خلاف اتاق پدر و مادر ،فقط اتاق خواب و استراحت نیست، بلکه محل بازی،انجام تکالیف درسی و به طور خلاصه اتاق زندگی است.

ادامه مطلب...

مو یکی از مهم ترين عوامل تاثیرگذار در زيبايي اشخاص است؛ به همین خاطر هم باید اهمیت و وسواس بیش تری در انتخاب شامپوی مناسب به خرج داد.

ادامه مطلب...

باید قبل از انتخاب و خرید لوازم اصلی خانه، سراغ نمای دیوار، سقف پذیرایی و دیزاین آشپزخانه برویم. در واقع برای آن‌که اصول دکوراسیون داخلی را در منزل اجرا کنیم، باید از خود سازه خانه شروع کنیم.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×