ممکن است این سوال نیز برای شما پیش آمده است که آیا تعویض فیلتر روغن بعد از هر با تعویض روغن نیاز هست یا نه! در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

همه میدانیم که اسپری فوم ماده ای قدرتمند در درزگیری و عایق بندی می باشد. اما در ادامه چند کاربرد خلاقانه این ابزار را خواهید دید.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

مواد عایق حرارتی مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می توانند به دو بخش مواد عایق آلی نظیر فیبرهای سلولزی، کتان و کنف( و مواد عایق معدنی )نظیر پشم شیشه و غیره تقسیم شوند. فومهای پلاستیکی نوع خاصی از فومهای آلی هستند.

ادامه مطلب...

اسپری فوم کاربردهای زیادی دارد. به خصوص در عایق بندی قسمت های مختلف خانه و تعمیرات اسپری فوم بسیار کاربردی است.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

فیلتر کابین جز ملزومات خودرو می باشد. که علاوه بر سلامت خودرو سلامت سرنیشنان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. تعویض به موقع فیلتر کابین حائز اهمیت است.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

استفاده منظم از نخ دندان باعث از بین رفتن پلاک ها شده و از بروز بیماری های مربوط به دندان هم جلوگیری خواهد کرد . نخ دندان همچنین از باقی ماندن ذرات غذا در بین دندان ها ، از پوسیدگی دندان ها و بوی بد دهان نیز جلوگیری خواهد کرد .

ادامه مطلب...

هر دو محصول بر پایه حلالی از نوع حلال تولوئن تولید می شوند و به صورت مایع عسلی رنگ می باشند.

ادامه مطلب...

تعویض فیلتر روغن یکی از مهم ترین دغدغه های امروزی به شمار میرود. روغن برای موتور، مثل خون برای بدن انسان است؛ از این رو انتخاب فیلتر مناسب و انتخاب مناسب‌ترین زمان تعویض فیلتر روغن بسیار حیاتی است.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

بسیاری از مواقع در زندگی روزمره برای چسباندن اجسام به یکدیگر به چسب ها نیاز داریم. چسب ۱۲۳ یکی از پرکاربردترین چسب هایی است که می تواند بسیاری از اجسام و قطعات را به یکدیگر بچسباند.
 

نگار محمدی
ادامه مطلب...

درباره زیبایی در طراحی داخلی می توان گفت زمانی پیام دریافت شده از فضای داخلی و دیزاین کلی مکانی برای کاربر زیبا خواهد بود که به میزانی قابل توجه برای سطح فکری و ایده های بصری هر فرد دارای تمایز، ابداع و نوآوری باشد

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×