تیز کردن چاقو مسئله ی حساسی محسوب می شود. شما می توانید به راحتی در خانه چاقوهای خود را تیز کنید و یا چاقو درست کنید.

نگار محمدی
ادامه مطلب...
نگار محمدی
ادامه مطلب...

کم آبی بدن یکی از دلایل شایع خشکی لب ها محسوب می شود. لب ها همانند دیگر قسمت های پوست دارای غدد سباسه نیستند، از این رو، احتمال بیشتری دارد رطوبت از دست دهند.

ادامه مطلب...

اگر می خواهید بدانید چه رنگی مناسب فضای کم نور اتاقتان است، اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، رنگ غالب فضاست. هرچه تم کلی فضا روشن تر باشد، فضا وسیع تر، و نبود پنجره ها، کمتر احساس می شود.

ادامه مطلب...

زیبایی دندان‌ها یکی از موارد مهمی بوده که این روزها به آن بسیار توجه می‌شود. در واقع داشتن دندان‌های سفید و مرتب باعث یک لبخند زیبا و جذابیت بیشتر می شود.

ادامه مطلب...

واقعیت این است که لزوما داشتن صفحه نمایش بزرگ‌تر به معنای داشتن تصویر بهتر نیست. هنگام خرید تلویزیون حتما باید سایز اتاق و حداکثر فاصله ممکن از تلویزیون نیز در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب...

پولیش زدن به ماشین باعث می شود تا عمر رنگ ماشین زیاد شود و همچنین باعث زیبایی ماشین می شود. پولشیکاری حتما باید قبلا از واکس زدن و بعد از شستن ماشین انجام شود. پولیش زدن به خودرو باعث می شود تا بدنه خودرو برای واکس زدن آماده شود. در این مقاله نحوه پولیشکاری را گردآور کرده ایم.

نگار محمدی
ادامه مطلب...

متأسفانه کارهای زیادی هستند که ما اغلب به طور روزانه انجام می‌دهیم که به پوستمان نسبتاً آسیب می‌رسانند؛ اما همان‌طور که پوست شما هر روز تجدید می‌شود، احتمال بازگشت و به حداقل رساندن برخی از آسیب‌هایی که ممکن است در گذشته به آن رسانده باشید، وجود دارد.

ادامه مطلب...

برای پرکردن و چیدمان متناسب فضاهای بزرگتر به منظور خرید مبلمان و اقلام دکوری و همچنین اکسسوری ها و ایجاد فضای بزرگ گرم و راحت هزینه زیادی لازم است اما فضاهای کوچک، تزئین (و بازسازی) را ساده تر و مقرون به صرفه تر می کند.

ادامه مطلب...

استفاده روزمره از کرم مرطوب کننده نه تنها پوست شما را مرطوب و نرم تر می کند بلکه روز به روز پوستتان صاف و بدون چروک می شود.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×