نقطه کانونی یک اتاق حتما نباید المانی بزرگ و قابل توجه باشد در واقع  Focal Points کیفیت بصری المان هاست که این عناصر ممکن است ارزان قیمت اما دارای ارزش بصری بالایی باشند.

ادامه مطلب...

آیا تاکنون به همه کارهایی که می توانید با دستگاه حرارتی انجام دهید توجه کرده اید؟ این وسیله ابزاری مناسب برای استفاده در هنر است و کاربردهای درخشان بسیاری در خانه دارند. این وسیله به قدری کاربردی هست که به شما توصیه می کنیم حتما در جعبه ابزار خود داشته باشید. 

نگار محمدی
ادامه مطلب...

اگر دکوراسیونی گرم و خودمانی دارید از تصاویر ساده و با طراحی ارگانیک و یا گلدار، همچنین طرح ها و بافت هایی که باعث ایجاد احساس راحتی  بیشتر در منزل می شوند استفاده کنید.

ادامه مطلب...

هیچ چیزی مانند یک لبخند زیبا و سفید نمی‌تواند شادی و حتی موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد؛ بنابراین همه ما به دنبال سفید کردن دندان خود هستیم.

ادامه مطلب...

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی دکوراسیون باید مورد توجه قرار بگیرد نورپردازی منزل است. برای اینکه حس خوبی از نورپردازی منزل خود داشته باشید باید در انتخاب روشنایی و قرار دادن آن‌ها در جای مناسب، رنگ لامپ و شدت نور دقت کنید.

ادامه مطلب...

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد هر دو متریال چوب پلاست و ترمووود در واقع همه‌پسند بودن آن‌هاست. به این معنی که هم لوکس پسندها، هم مدرن پسندها و هم طرفداران دکوراسیون سنتی و چوبی هر یک به نوعی از این دو متریال جذاب و دوست‌داشتنی استفاده می‌کنند. ا

ادامه مطلب...

برس زدن جریان هوا را بهتر به موها می رساند، پوست سر را نرم كرده و آب رسانی و تغذیه ریشه های مو را اسان تر می كند.

ادامه مطلب...

رنگ در فضاهای داخلی می تواند بسیار تاثیرگذار بوده و با ایجاد تاثیرات بصری ابعاد فضا را بزرگتر یا کوچکتر از اندازه واقعی نشان دهد به همین دلیل در فضاهای کوچک بسته به نیاز ها و سلایق کاربر بایستی در انتخاب رنگ دقت بیشتری شود

ادامه مطلب...

تفکر اغلب ما از حمام کردن یک فرآیند ساده دوش گرفتن و شامپو زدن است در صورتی که استحمام کردن نیز نکاتی و اصولی دارد که می بایستی رعایت شود.

ادامه مطلب...

دکوراسیون خانه مناسب همیشه یکی از دغدغه های اصلی خانواده هایی است که عضوی کم بینا یا نابینا در خانه دارند چرا که چیدمانی که برای افراد عادی مناسب است ممکن است برای آن ها مشکل آفرین باشد.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×