اين رادياتورها امروزه در شكل های متفاوتی توليد می شوند و مثل يک قطعه هنری جای خود را در خانه های شيك و مدرن امروزی باز كرده اند و علاوه بر گرمايش، ظاهر بسيار زيباتری به منزل می دهند.

ادامه مطلب...

اگر قصد دکلره کردن موهای خود را دارید، باید قبل و بعد از آن اقداماتی و تقویت موهایتان و همچنین تداوم زیبایی رنگ مویتان انجام دهید.

ادامه مطلب...

مردم معمولا رنگ ها را بر اساس سلیقه شخصی یا هماهنگ با رنگ دیگر وسایل خانه انتخاب می کنند. اما هنگام انتخاب رنگ باید تاثیر آن روی احساسات مان را نیز در نظر بگیریم.

ادامه مطلب...

ممکن است بارها این جمله را شنیده باشید که عم شستشوی موها پیش از رنگ کردن، موجب جذب بهتر رنگ می شود.

ادامه مطلب...

در دکوراسیون به کارگیری ایده هایی مانند استفاده از پالت رنگی ساده و یا رنگ های سیاه و سفید، استفاده از فرش مراكشی با بافت و چاپ هندسی ساده یا لوستری با کریستال های بلند می تواند سایر اجزای دکوراسیون را تحت تاثیر قرار دهد

ادامه مطلب...

تحقیقات نشان می دهند که نور UV سولاریم می تواند منجر به ملانوما شود و با یک خال خوب شروع می شود که در حال پیشرفت به ملانوما است را افزایش دهد.

ادامه مطلب...

رنگ ها نه تنها در ظاهر بلکه در تغییر حال و هوای داخل اتاق نیز موثر هستند.

ادامه مطلب...

امروزه اتو مو یا دستگاه صاف کننده مو تبدیل به یک عضو ثابت و اساسی در میان وسایل آرایشی شده است. چه موهای بلندی داشته باشید و چه موهای کوتاه، اتو مو برای لخت کردن و حتی حالت دادن به مو گزینه مناسبی برای شماست.

ادامه مطلب...

تغییر چیدمان وسایل یکی از راه‌های موثر و رایگان تغییر دکوراسیون است. سعی کنید این کار را با همراهی یک نفر دیگر انجام دهید تا برای چیدن مبلمان با یکدیگر هم‌فکری کنید و با کمک هم مبلمان را جابه‌جا کنید.

ادامه مطلب...

شانه های چوبی ضد الکتریسیته ساکن بوده، بنابراین می توانند به راحتی موها را بدون گره خوردنشان شانه کنند. الکتریسیته ساکن بیش از حد در موها می تواند به آن صدمه زده و مو را خشن و شکننده کند.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×