بسیاری از افراد دوست دارند موهای بلندتری داشته باشند اما رشد موهای‌شان به اندازه کافی سریع نیست. با رعایت برخی نکات و دنبال کردن چالشی ۳۰ روزه می‌توان به رشد سریع‌تر موها دست یافت.

ادامه مطلب...

در طراحی و ساخت کابینت زیبایی ظاهری، استفاده مفید از فضا، کاربرد و استفاده آسان همگی بایستی مدنظر قرار گیرد. اما در موضوع زیبایی کار موارد زیادی وجود دارد که توسط طراحان متخصص بررسی می شود.

ادامه مطلب...

 با شروع ماه‌های گرم سال نه تن‌ها نوع لباس پوشیدنمان تغییر می‌کند بلکه باید در مراقبت از پوست خود نیز تغییراتی انجام دهیم تا مناسب این فصول باشد و سلامت پوستمان را حفظ کند.

ادامه مطلب...

انتخاب لوستر برای هر محیطی تا حد زیادی بستگی به عوامل محیطی، استانداردهای فضایی و سلیقه افراد دارد؛

ادامه مطلب...

اگر چه لاک آسیبی به ناخن های شما نمی زند اما اگر لاک تان را پاک کنید، بهتر است. تنها آسیبی که لاک در دراز مدت به ناخن ها وارد می کند این است که پیگمنت های موجود در لاک به لایه های بالایی ناخن شما رسوخ کرده و و پس از مدتی آن را خشک می کند.

ادامه مطلب...

خانه و دفتر خانه شما در موردتان چیزهای خیلی زیادی می گوید ؛ همه چیز از نوع کفپوش ها، رنگ خانه تا تعداد بالش هایی که شما در خانه قرار می دهید، چیزهایی را درباره کسی که هستید و شخصیتتان می گوید حتی چیزهای کوچکتان، مانند یک کابینت دفتری، دکور و سبک انتخابیتان .

ادامه مطلب...

نرم کننده مو و کاندیشنرها عملکرد مشابهی ندارند و هر کدام از آن ها باید در شرایط مناسب و روی موهای خاصی به کار روند. به علاوه برخی از آن ها برای استفاده روزانه بوده و برخی از آن ها را باید هفتگی یا ماهانه استفاده کرد.

ادامه مطلب...

برای هر گالن سوخت، موتور اتومبیل شما نیاز به 10 هزار گالن هوای تمیز دارد تا چرخه سوخت کامل شود و فشاری به موتور وارد نشود.

ادامه مطلب...

آسمان مجازی سقف کاذبیست که آسمان را به آشپزخانه شما می آورد. ابرهای درحال حرکت، خورشید تابان یا ستاره های چشمک زن،

ادامه مطلب...

امروزه داشتن پوستی شاداب و با طراوت با توجه به غذاهای چرب، آلودگی‌ها، شرایط آب و هوایی و حتی افزایش گه‌گاه هورمون‌ها که می‌تواند باعث ایجاد جوش‌های چرکی و سر سیاه و ظاهر خسته پوست شود، کار آسانی نیست.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×