سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

راهکارهایی برای داشتن ابروهایی پرپشت

داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت از جمله خواسته‌های مهم خانم‌ها است.

در اینجا به معرفی راهکارهای خانگی و در دسترسی می‌پردازیم که باعث پرپشت شدن ابروها می‌شود.

 روغن کرچک ابروهایتان را پرپشت می‌کند

روغن کرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می‌شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌کند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این کار سبب افزایش رشد ابروهایتان خواهد شد.

تاثیر مثبت روغن نارگیل در رشد ابرو

روغن نارگیل هم همانند روغن کرچک به رشد ابروهای شما کمک بسیاری می‌کند و به دلیل داشتن ویتامین‌های مختلف آنها را تیره هم می‌کند روغن نارگیل را کمی گرم کنید و ابروهایتان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

آب پیاز بافت کلاژنی پوست را تقویت می‌کند

آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت کلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود،؛ یک پیاز کوچک را رنده کنید و آب آن‌را صاف کنید سپس ابروهایتان را به مدت ٥ دقیقه به کمک آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را بر روی ابروی خود بزنید

بذر شنبلیله سبب رشد ابرو و صخامت تارهای آن می‌شود بذر شنبلیله را به مدت ٥ دقیقه خیس کنید و سپس آنرا بکوبید و با کمی روغن نارگیل مخلوط کنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه مناسب داشته باشید

کمبود ویتامین یکی از عواملی موثر در ریزش ابرو  است و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در برنامه غذایی خود قرار دهید همچنین مصرف غذاهایی که سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نکنید.

این مقاله در تاریخ دوشنبه، 23 بهمن، 1396 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر