سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

تایل های خزه ای در دکوراسیون داخلی

تایل های خزه ای با ایجاد باغ های عمودی، طبیعت را به منزل اهدا کرده و می توانند برای فضاهای داخلی ایده خوب و چشم نوازی محسوب شوند و به دلیل قابلیت نصب و شکل پذیری آسان تاثیرات زیباشناسانه و تمی مدرن به فضا می بخشند.

در طراحی داخلی فضاهایی که دارای رنگ های خنثی می باشند و به این دلیل یکنواختی و کسالت در فضا ایجاد شده و یا حوزه های کوچکی که امکان نگه داری گیاهان را ندارند و یا برای کاربرانی که مراقبت و نگه داری از گیاهان امکانپذیر نیست این پانل ها بدون نیاز به مراقبت و اشغال فضا مانند قاب عکسی روی دیوار فضا را به کلی تغییر داده و متعادل می سازند.

افزودن گیاهان به فضاهای داخلی می تواند در پویایی، شادابی و طراوت فضا نقش موثری ایفا کرده و از ویژگی های مثبت این پانل ها می توان به جاذب صوت بودن، انعطاف پذیری و آزادی عمل در طراحی، عدم جذب گرد و غبار و ضد حساسیت بودن آن حتی برای کودکان اشاره نمود و از نقاط ضعف آن نیز می توان گفت این پانل ها جز در مواردی که در بام نیز قابل استفاده هستند فقط در فضای داخلی کاربرد دارند و نباید درمعرض نور مستقیم قرار گرفتند و به هیچ وجه نباید آبیاری شوند.
از این پانل ها می توان در منازل و آپارتمان ها، فضاهای تجاری، مراکز سلامتی، ادارات و هتل ها و در رنگ های مختلف استفاده نمود.

این محصول بر روی سه نوع تکیه گاه mdf، آلومینیومی وpvc  قابل انعطاف درپشت آن نصب می شوند و این پانل ها به دیوار از طریق دو روش نصب با رول پلاک و دیگری نصب با چسب قابل نصب و اتصال می باشد.

این مقاله در تاریخ دوشنبه، 14 آبان، 1397 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر