سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

رنگ‌های خنثی در خانه و دلایل نیاز به آنها در دکوراسیون خانه

به اشتباه در میان اکثر مردم این قضیه جا افتاده است که رنگ های خنثی در خانه خسته کننده هستند و حوصله آدم را سر می‌برند. اما این تصوری کاملا اشتباه است. بیشتر افراد رنگ‌های پر زرق و برق را دوست دارند، اما باید به یاد داشته باشید که رنگ‌های خنثی به شما این امکان را می‌دهند تا با ترکیب آن‌ها با هر رنگی، یک ترکیب رنگ بسیار زیبا و پر زرق و برق برای دکوراسیون خانه شیک و زیبای خود به ارمغان بیاورید. رنگ‌های خنثی به دلایل مختلف، عنصر مهمی در دکوراسیون داخلی خانه هستند. یکی از این دلایل این است که رنگ‌های خنثی می‌توانند هر سبکی را در دکوراسیون خانه ساپورت کنند.

هرگز از رنگ های خنثی در خانه خسته نمی‌شوید!
آیا تا به حال از رنگ‌هایی مانند قرمز،آبی، زرد و … در دکوراسیون منزل خود استفاده کرده‌اید؟ چه مدت طول کشیده است تا دوباره قلم رنگ آمیزی را به دست بگیرید و رنگی دیگر را جایگزین رنگی کنید که پیش از این علاقه بسیاری به آن داشته‌اید؟

هیچ گاه نقش رنگ ها در دکوراسیون داخلی منازل را دست کم نگیرید. شاید یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های رنگ‌های خنثی در خانه این است که این رنگ‌ها کلاسیک هستند و شما خیلی زود از این رنگ‌ها خسته نمی‌شوید. می‌توانید رنگ‌های شاد، که پیش‌بینی می‌شود رنگ سال 2019 نیز از همین رنگ‌ها باشد و در واقع هر رنگی که بخواهید را با رنگ‌های خنثی ترکیب کنید تا دکوراسیون شما زیبا و جذاب باشد. در حقیقت رنگ‌های خنثی خیلی زود کهنه نمی‌شوند و از چشم شما نخواهند افتاد. این رنگ‌ها به راحتی با هر رنگی ترکیب می‌شوند و هیچگاه از مد نمی‌افتند.

به طرح رنگی خنثی در منزل به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید، چرا که این رنگ‌ها به شما این اطمینان را می‌دهند که به این زودی‌ها نیازی به خریداری وسایل جدید نظیر خرید مبلمان جدید و تغییر دادن دکوراسیون خانه خود نخواهید داشت. چرا که رنگ‌های خنثی هرگز کهنه نخواهند شد.

رنگ‌های خنثی مهم‌ترین علت در دیده شدن عناصر اصلی خانه!
اگر دیوارهای خانه شما با رنگ‌های خنثی طراحی شده باشند، مبلمان، فرش‌ها و تمامی عناصر اصلی خانه شما به چشم خواهند آمد و نظر هر فردی را به خود جلب خواهند کرد. اما اگر رنگ دیوارهای شما رنگ‌هایی مثل قرمز، آبی و … باشد، تنها چیزی که در نگاه اول به چشم خواهد خورد، رنگ دیوارهای خانه است. دیگر کسی به مبلمان و عناصر اصلی دکوراسیون شما دقت نخواهد کرد. بنابراین، با داشتن دیوارهایی با رنگ‌های خنثی، عناصر اصلی دکوراسیون منزل خود را برجسته‌تر سازید.

بدون شک هر خانمی دوست دارد که عناصر اصلی دکوراسیون منزلش تنها چیزهایی باشند که در نگاه اول به چشم خواهند آمد و همه را به خود خیره خواهند کرد. بنابراین یکی از دلایل اصلی استفاده از رنگ‌های خنثی در خانه، برجسته کردن عناصر اصلی مانند مبلمان و فرش‌ها است.می‌برند. اما این تصوری کاملا اشتباه است. بیشتر افراد رنگ‌های پر زرق و برق را دوست دارند، اما باید به یاد داشته باشید که رنگ‌های خنثی به شما این امکان را می‌دهند تا با ترکیب آن‌ها با هر رنگی، یک ترکیب رنگ بسیار زیبا و پر زرق و برق برای دکوراسیون خانه شیک و زیبای خود به ارمغان بیاورید. رنگ‌های خنثی به دلایل مختلف، عنصر مهمی در دکوراسیون داخلی خانه هستند. یکی از این دلایل این است که رنگ‌های خنثی می‌توانند هر سبکی را در دکوراسیون خانه ساپورت کنند

رنگهای خنثی در خانه به شما گزینه‌های رنگارنگی ارائه می‌دهند!
ما شما را درک می‌کنیم. شما می‌خواهید دکوراسیونی منحصر به فرد داشته باشید که با شخصیت پر جنب و جوش شما تناسب داشته باشد، اما فکر می‌کنید رنگ‌های خنثی مناسب دکوراسیون شما نیستند، درست است؟ این تصور اشتباهی است!

با یک پس زمینه خنثی، سلیقه شخصی شما می‌تواند برجسته‌تر شود. طرح رنگی خنثی به شما این امکان را می‌دهد تا سلیقه شخصی خود را آنطور که می‌خواهید به دکوراسیون منزل خود اعمال کنید. این مهم‌ترین دلیلی است که شما باید یک پس زمینه خنثی برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

یک دلیل مهم وجود دارد که طراحان معمولا دیوارهای خنثی را به ویژه در دکوراسیون‌های مدرن انتخاب می‌کنند، و آن هم همین برجسته‌تر شدن سلیقه شخصی افراد در طراحی دکوراسیون است.

رنگ‌های خنثی در خانه مناسب هر سبکی هستند!
ما چند دلیل برای لزوم استفاده از رنگ‌های خنثی در خانه را بازگو کردیم، اکنون نیز یکی دیگر از دلایل بسیار مهم استفاده از رنگ‌های خنثی در دکوراسیون منزل را برایتان می‌گوئیم. رنگ‌های خنثی در خانه، برای هر سبکی مناسب هستند! سبک دکوراسیون شما هر چه می‌خواهد باشد، از سبک مدرن و سبکی ترکیبی گرفته تا سبک سنتی و قدیمی، یک پس زمینه خنثی می‌تواند برای دکوراسیون منزل شما ایده آل باشد.
این نکته را به یاد داشته باشید که دیوارهای خنثی به رنگ خاکستری و سفید، که امروزه طرفدار بسیاری دارند، باعث می‌شوند که فضای شما بزرگ‌تر، راحت‌تر، دنج‌تر، و تمیزتر به نظر بیاید. این رنگ‌های خنثی با هر سبک و سلیقه‌ای همخوانی دارند و بنابراین مناسب هر خانه‌ای خواهند بود.
خب همانطور که گفتیم، طرح رنگی خنثی انتخابی ایده آل برای هر سبک دکوراسیون داخلی خانه است. از رنگ‌های خنثی در خانه خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که هرگز از انتخاب‌های طراحی خود خسته نخواهید شد. یک خانه کلاسیک طراحی کنید که هرگز کهنه نمی‌شود و از مد نخواهد افتاد یا یک خانه مینیمال با رنگ‌های خنثی که همیشه دوست داشتنی خواهد بود.

رنگ‌های خنثی همچنین گزینه‌های بسیار خوبی برای فضای داخلی مدرن هستند و باعث می‌شوند که عناصر معماری طراحی دکوراسیون شما در مرکز توجه قرار گیرند. به علاوه، اگر شما از پس زمینه خنثی دکوراسیون خود خسته شدید، می‌توانید به راحتی عناصر کوچک رنگارنگی به دکوراسیون خود بیافزایید..

این مقاله در تاریخ سه شنبه، 13 آذر، 1397 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر