سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

ایده هایی برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه

انسان ها نیاز به زندگی در فضایی دارند که از آن لذت می‌برند. دستیابی به یک دکوراسیون داخلی مطلوب بسیار ساده و در دسترس است. فقط باید کمی خلاقیت به خرج دهید!
گاهی با انجام و دقت روی موضوعات کوچکی می‌توانید دکوراسیونی زیبا و منحصر بفرد برای خانه خود ایجاد کنید. اگر می‌خواهید با ایده‌های ما آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

۱. آشپزخانه‌‌ای تیره: ترکیبی سازگار از سفید و سیاه
۲. اتاق خواب کودک: نقشه جهان به عنوان قاب عکس روی دیوار
بهتر است اتاق کودک روشن و با ترکیبی از رنگ‌های شاد باشد. استفاده از وسایل آموزشی مانند نقشه جغرافیایی، میز تحریر و صندلی و چراغ مطالعه، انگیزه یادگیری را در وجود فرزند شما تقویت می‌کند.
۳. اتاق خواب هنری
اگر اهل هنر هستید، استفاده از نقاشی‌های دیواری و تجهیزات ساده و کلاسیک در اتاق خواب شما می‌تواند جذاب و آرام‌بخش باشد.
۴. اتاقی با کاربردهای چندگانه
اگر شما در خانه‌ای زندگی می‌کنید که فضای آن کوچک است، می‌توانید با یک طراحی ساده همه آن چیز را که نیاز دارید در خانه خود بگنجانید.
۶. استفاده از پارکت در خانه
ترکیب میز و صندلی سفید با پارکت یک ایده و طرح به روز است. شما می‌توانید از این ایده استفاده کنید و نتیجه مثبت آنرا در روحیه خود تجربه کنید
۷. ترکیب خلاقانه رنگ‌ها در اتاق خواب
ترکیب رنگ بنفش روشن بر روی دیوارها و آبی روشن روی تختخواب با یکدیگر سازگار و جذاب است. تابش نور به داخل اتاق و رفلکس آن بر روی دیوارها فضای رومانتیکی را به هنگام بر خواستن از خواب ایجاد می‌کند.
۸. صندلی‌های چوبی با حال و هوای قدیمی
استفاده از تجهیزات و صندلی‌های قدیمی در زندگی مدرن جذابیت خاصی ایجاد می‌کند که باعث شده است بیشتر انسان‌ها خواهان تجربه فضای قدیمی در زندگی مدرن امروزی باشند. به احتمال زیاد شما هم مایل به این تجربه خواهید بود! دقت کنید اگر نور در فضای خانه شما زیاد و به اندازه کافی است، از تجهیزات روشن در چیدمان خانه استفاده نکنید.

این مقاله در تاریخ چهارشنبه، 19 دی، 1397 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر