سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

با موخوره ها خداحافظی کنید!

با موخوره ها خداحافظی کنید

قبل از اینکه کار شما به استفاده از قیچی برسد، یک نفس عمیق بکشید ما به شما کمک می کنیم تا کارتان بدانجا نرسد حتی اگر زمان برای مداوای آنها دیر شده باشد.  نکات زیر را توجه و دنبال کنید.

قبل از شروع موخوره جلوی آن را بگیرید.

خبر خوب این است که موی سالم بهتر از موی زیبا و حالت دار استف چرا که ساختار پروتئینی منحصر به فردی، 80% موهای شما را تشکیل میدهد. خبر بد این است که از دست دادن پروتئین مو باعث میشود انتهای رشته های مو شکسته شده، خشن و دندانه دار شود به عبارتی همان موخوره!

سه روش برای مبارزه با موخوره ها وجود دارد:

در استفاده از گرما مراقب باشید

گرما همان چیزی است که باعث شکسته شدن موها می شود. حتما در استفاده از ابزارهای گرمایی از مواد محافظ مو استفاده کنید تا مستقیما در معرض گرما قرار نگیرند.

از حالت دادن های زیاد مو مثلا شینیون ها اجتناب کنید

کشیدن، گره زدن و اذیت کردن موها به آنها فشار می آورد. قوی بودن موهای شما بدین معنی نیست که شما حق دارید روزانه آنها را شکنجه دهید. حالت فنری موها را با رفتارخای خشن از بین نبرید،

  ملایم باشید!

موهای خود را با خشونت شانه نزنید. این کار نه تنها به پوست شما آسیب میزند، بلکه باعث ریز موها و شکستگی آنها نیز میشود. به موهای خود مخصوصا زمانی که خیس هستند فشار وارد نکنید. از شانه های بزرگ با دندانه های درشت استفاده کنید.

قبل از استفاده از مو صاف کن ها، سشوارها و شانه زدن، از شامپوهای تقویت کننده و نرم کننده استفاده کنید با این کار جلوی موخوره شدن موها را خواهید گرفت.

اگر موخوره در موی شما ایجاد شده است؟ نترسید. هنوز میتوانید موهای ضعیف خود را مداوا کنید. استفاده از محصول Split End Fuser میتواند باعث مداوای موخوره ها شود. در این محصول از فناوری های جدیدی استفاده شده است که اجزای داخلی مو را به هم می چسباند.

گنج کالا ارائه کننده محصولات بهداشتی مو. جهت خرید محصولات در اینجا کلیک کنید.

این مقاله در تاریخ يكشنبه، 01 مرداد، 1396 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر
محصولات مرتبط با این مقاله:
شامپو 500ml ضدشوره Hacisakir
شامپو 500ml ضدشوره Hacisakir
شامپو 600ml پنج کاره Loreal
شامپو 600ml پنج کاره Loreal
شامپو 600ml موهای نرمال head and shoulders
شامپو 600ml موهای نرمال head and shoulders
ماسک مو 300ml موهای رنگ شده Loreal
ماسک مو 300ml موهای رنگ شده Loreal
شامپو 600ml موخوره Loreal
شامپو 600ml موخوره Loreal
ماسک مو 200ml موهای رنگ شده Gliss
ماسک مو 200ml موهای رنگ شده Gliss