چسب ام دی اف 200 میلی ثناباند SanaBond

برند محصول: SANA BOND
وضعیت: ناموجود

چسب 200 Sana Bond MDF

یک چسب فوری قطره ای بر پایه سیانوآکریلات میباشد که به چسب 123 معروف است, این چسب که یک محصول نو در دنیای چسب میباشد, به دلیل همه کاره بودن آن دارای طرفداران زیادی در کلیه صنایع و منازل میباشد به طوری که تقریبا در هر صنفی مصرف این محصول وجود خواهد داشت. این چسب همچنین در بازار با نام های مختلفی از جمله "چسب ام دی اف MDF" , "چسب همه کاره" , "چسب قطره ای فوری" و... شناخته شده است که همگی این نامها نهایتا یک محصول میباشند.

ثناباند Sana bond دارای دو جزء میباشد که شامل چسب و شتاب دهنده (اکتیواتور) میباشد و به محض برخورد این دو ماده با یکدیگر, چسب در مدت زمان کمتر از 5ثانیه خشک خواهد شد.

دستورالعمل

چند قطره از چسب سینوآکریلات را به یک سطح بریزید و به سطح دیگر اسپری آکتیواتور بزنید. دو قطعه را به هم بچسبانید و با فشار دست به مدت 12 ثانیه نگه دارید.

موارد احتیاط

به چشم آسیب می رساند. غبارها ممکن است سبب خواب آلودگی و سرگیجه شوند.دور از دسترس کودکان نگه داری شود. از منابع احتراق دور نگه دارید و در محیط سیگار نکشید. از تنفس کردن غبار اسپری خودداری نمایید. از تماس با چشم خودداری کنید. شستشو یا آب خالی فراوان و تجهیزات دارویی توصیه می شود. این محصول و محتوی آن باید به صورت امن نگه داری و استفاده شود. در تهویه مناسب از آن استفاده کنید. به طرف اشعه یا مواد محترق اسپری نزنید.

گنچ گالا ارائه دهنده چسب های sana Bond

 

نوع  چسب 123
 مدل sanabond 
 حجم 200 میلی لیتر
نوع کاربری  همه کاره 
نوع بسته بندی  اسپری 
 کاربرد فلز، پلاستيک، شيشه،کاشي، سراميک و چيني، مصالح ساختماني  
 میزان چسب 50 گرم 
 میزان اسپری 200 میلی 

 

 

سایر توضیحات:

 

اندازه‏‏:‏‏ متوسط
چسب غليظ مناسب چسباندن ورقه هاي MDF
-تشکیل شده از دو بخش مايع و اسپري
-چسب بر پايه سيانوآكريلات
گنج کالا

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مقاله ای وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×