سبد خرید0
مقایسه0
گنج کالا

خلاصه محصول

قیچی های باغبانی برای بریدن شاخه های مریض از درختان و بوته ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول را می توانید به صورت آن لاین از  فروشگاه گنج کالا تهیه کنید (ادامه مطلب در گنج کالا)

توضیح تفصیلی قیچی باغبانی

قیچی باغبانی ابزاری پر کاربرد برای کسانی است که با گل و گیاه در ارتباط هستند. این قیچی برای قطع سر شاخه ها و کارهای ضروری به کار می رود. برخی از آنها دارای دسته بلندی است که با آن می توان سر شاخه ها را قطع کرد ولی در هر حال یک تیغه آن باید باریک و کاملاً تیز باشد.

قیچی های باغبانی برای بریدن شاخه های مریض از درختان و بوته ها مورد استفاده قرار می گیرد.آنها را می توان از تمامی فروشگاه های وسایل کشاورزی و خریداری کرد.

هدف اصلی بریدن شاخه های درختان و بوته ها مراقبت از درختان و بوته هایی است که در حال رشد بیمار شده اند. به صورت متناوب از آنها می توات برای دسترسی به شاخه های بید در کشت درختان بید استفاده کرد. تا 6 شاخه بید در یک زمان می تواند بریده شود.قیچی های باغبانی هم چنین در بریدن شاخه های لانه ی پرندگان از برخی درختان خاص مورد استفاده واقع می شود.

قیچی های هرس، هرس های دستی یا قیچی باغبانی نیز نامیده می شوند که قیچی هایی برای استفاده در گیاهان هستند. آنها تا اندازه ای قوی هستند که شاخه های سخت درختان و بوته ها را ببرند، گاهی اوقات تا ضخامت دو سانتی متر. آنها در باغبانی، درختکاری، کشاورزی، چیدن و مرتب کردن گل ها و حفاظت از طبیعت جایی که مقیاس خوبی از مدیریت زیستگاه مورد نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرند. گنج کالا

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است