در مواقع اضطراری چگونه گره بست کمری را باز کنیم؟

متن کامل

اگر در مواقع اضطراری دستانتان را با بست کمری بسته باشند شما می توانید به راحتی از شر آن خلاص شوید. دستان خود را به آرامی از گره بیرون بیاورید. ابتدا، دستان خود را به مشتهای خود بکشید تا بتوانید دستهای خود را به سمت بالا ببرید. این باعث می شود که آنها به همان اندازه بزرگ باشند (و بنابراین محدودیت را بزرگتر می کنند). سپس، هنگامی که هیچ کس به شما توجه نمی کند کف دستان خود را به آرامی به سمت یکدیگر بچرخانید. ابتدا با تمرکزانگشت شست خود را به آرامی بیرون بکشید تا به راحتی دستان خود را بتوانید آزاد کنید.

 

 

 

قفل مکانیکی را باز کنید. اگر شما با شخص دیگری زندانی شدید ، بین خودتان همکاری کنید. شیوه ای را انتخاب کنید که به اندازه کافی کوچک و پایدار باشد تا قفل گره را بتوانید از داخل دستکاری کنید. با استفاده از یک چنگال، ناخن، خودکار و مداد برای نگه داشتن گره بست کمری استفاده کنید.. تا گره را به سمت بالا بکشد تا قفل مکانیکی آزاد شود. این روش به کمک یک شخص دیگر بسیار راحت تر به نتیجه می رسد. ولی با تلاش می توانید خودتان نیز به تنهایی اینکار را انجام دهید.

 

 

به صورت محکم از دو طرف کابل بکشید. برای این کار، نیاز است مکانیزم قفل گره کابل را بین دستان خود نگه دارید. از دندان هایتان استفاده کنید تا گره را در موقیعتی قرار دهید، بین دستان یا شست خود قرار دهید. سپس انتهای گره را بین دندان های خود بکشید. دستان خود را به سمت بالا و سپس به صورت سریع به سمت شکم خود بکشید. هنگامی که به سمت پایین می کشید مچ دستانتان را بچرخانید.  این کار را تا زمانی که دستانتان آزاد شود تکرار کنید

 

20 خرداد 1398
تعداد بازدید: 48

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×