قیمت اسپری رنگ در بازار چگونه است؟

متن کامل

اسپری ها عمدتا به دو نوع مدل در بازار تقسیم بندی شده است. از جمله شامل ایرانی و خارجی هستند. حجم اسپری های ایرانی معمولا 300 میلی لیتر است. قیمت های موجود در بازار معمولا برای رنگ های معمولی در بازه ی 7000 تومان تا 8000 تومان قرار گرفته است و برای رنگ های طلایی و نقره ای از 11000 تومان تا 16000 تومان است. همچنین برای اسپری کلر حدودا به قیمت 7000 تومان است. قیمت های مطرح شده در این مقاله برای برند مرغوب پلی مکس است. البته حائز اهمیت است که در فروشگاه اینترنتی به قیمت مناسب و با تخفیف های ویژه می توانید اسپری رنگ را خریداری کنید.

سایر اسپری های خارجی مطرح و مرغوب در بازار شامل دوپلی کالر و آکفیکس است. که برند های خارجی علاوه بر رنگ های معمولی، رنگ های طلایی و نقره ای و فلورسنت و شب رنگ و حرارت مقام نیز دارند.و رنج قیمت های متفاوتی برای این محصولات عرضه شده است. 

اسپری آکفیکس که محصول ترکیه است شروع رنج قیمت از 18000 تومان تا 37000 تومان است. برای مشاهده کامل و دقیق قیمت اسپری های آکفیکس اینجا کلیک کنید.

 اسپری دوپلی کالر محصول آلمانی است. شروع قیمت ها از 31000 تا 36000 متغیر است. اسپری دوپلی کالر با تنوع رنگ و مدل های خاص از جمله رنگ های فلورسنت و پاستیلی مطرح شده است. جهت مشاهده تنوع و قیمت اسپری های دوپلی اینجا کلیک کنید.

 

 

15 مهر 1398
تعداد بازدید: 300

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×