کاربردهای مهم اسپری فوم در خانه

متن کامل

علیرغم اشکالات آشکار ، نامرتب بودن و غیرممکن بودن رفع مشکل - هیچ چیزی بهتر از اسپری فوم برای عایق بندی، نشت هوا در کاهش مصرف انرژی نیست. استفاده از اسپری فوم بهترین روش برای استفاده از آب بندی شیرآلات برای جلوگیری از هدر رفتن آب نیز محسوب می شود. در نتیجه اسپری فوم وسیله ای بسیار کاربردی هست. و استفاده صحیح از این محصول در صرفه جویی از انرژی کمک می کند.

 

1 اسپری فوم بهترین درزگیر و مانع حیوانات موذی  و حشرات  و موش ها! 


درزگیری سوراخ های بیرونی خانه شما با اسپری فوم راهی عالی برای متوقف کردن نفوذ هوا است، اما ممکن است آفات را از بین نبرد. موش ها می توانند از طریق جویدن فوم به داخل خانه نفوذ کنند، اما فرمول هایی وجود دارند که حشرات و جوندگان را متوقف می کنند. بنابراین دفعه دیگر که سوراخ های بیرونی را درزگیری می کنید ، برای مقاومت در برابر آفات ، درزگیر کف را انتخاب کنید. بعلاوه: نباید فراموش کنید تا از کف اسپری در منزل استفاده کنید.

اسپری فوم


2 یک مجرا اضافی به اسپری فوم اضافه کنید.


سری کوتاه و سفت روی قوطی های اسپری فوم، مانع رسیدن فوم به بعضی از قسمت های سخت می شود. راه حل آسان استفاده از یک لوله اضافی است.. با استفاده از این تنظیم تقریبا می توانید به هر نقطه برسید. توجه داشته باشید که بعد از استفاده حتماً لوله را تمیز نگه دارید.

 

اسپری فوم

3 برای اعمال سریع اسپری فوم سطح مورد نظر را نم کنید

 

برای استفاده از درزگیر کف فوم پلی اورتان برای اعمال سریع و کارساز نیاز به رطوبت دارد. اگر در حال استفاده از کف برای خشک کردن چوب یا سایر سطوح خشک هستید یا در یک روز با رطوبت کمی کار می کنید. برای بهبود و کارایی بالا سطح مورد نظر را کمی نم کنید. توجه داشته باشید، شما می خواهید قسمت مورد نظر را نم کنید ، سطح مورد نظر را زیاد خیس نکنید. درزگیر فوم به خوبی به سطح مرطوب نمی چسبد. شما همچنین می توانید بعد از استفاده از فوم برای به حداکثر رساندن کارایی سطح مورد نظر را نم کنید.

اسپری فوم

 

4 پاکساز سطح مورد نظر قبل از اعمال اسپری فوم


استون یک حلال است که فوم فاقد پلی اورتان را از بین می برد و 
می تواند برای تمیز کردن فوم قبل از اعمال از آن استفاده شود. پاک کننده ناخن مبتنی بر استون نیز برای از بین بردن فوم کاربرد خواهد داشت. متأسفانه ، این محصولات هیچ تاثیری بر فوم خشک شده تاثیری نخواهد داشت. پس از اعمال فوم به سطح ، مجبور خواهید بود فوم اضافی را بخراشید.

 

اسپری فوم
5 حتما به تاریخ انقضا اسپری فوم دقت کنید.
تاریخ انقضا اسپری فوم همانند مواد غذایی بسیار حساس است. پس در نتیجه می بایست به تاریخ انقضا آن توجه کنید. 

 

اسپری فوم

 

 

6 دوش حمام را تعمیر کنید
کمی اسپری فومرا به بازوی شل دوش اعمال کنی. این کار باعث می شود تا دوش حمام محکم تر شود. بعد از اعمال فوم و خشک شدن قسمت های دوش شما می توانید اضافه های آن را تمیز کنید. 


 اسپری فوم


7 اسپری فوم را با تفنگ(گان) اعمال کنید- شما هرگز از آن پشیمان نخواهید شد


اگر بیش از چند پنجره یا در را برای آببندی یا عایق بندی از فوم دارید و یا قصد دارید که تمام خانه را به صورت کامل عایق بندی کنید ، با خریدن گان کارتان را راحت تر کنید. گان های پلاستیکی معمولا مزیت زیادی دارند. طرز استفاده از این گان به این صورت است که با چرخاندن دستگیره در پشت ، سرعت جریان را تنظیم می کند. نوک طولانی و سفت و سخت ، کنترل و دسترسی بهتری به شما می دهد ، خصوصاً با افزودن نوک یکبار مصرف.

وقتی روز استفاده از کف را انجام دادید ، فقط نوک را پاک کنید و کل کارها را کنار بگذارید. یک توپ کوچک از فوم در انتهای گان می ماند. می توانید تا یک ماه بدون تمیز کردن، آن را ترک کنید. هنگامی که می خواهید اسلحه را تمیز کنید ، یک قوطی تمیزکننده بخرید، آن را پیچ کرده و تا زمانی که گان تمیز شود اسپری کنید.

اسپری فوم

 

 

8-اسپری فوم خشک شده را با استفاده از چاقوهای اره ای تمیز کنید.
با استفاده از چاقوهای اره ای می توانید به راحتی فوم های اضافه را تمیز کنید.

 

اسپری فوم

 

9- توجه داشته باشید که اسپری فوم را در حین استفاده کجا قرار می هید.
ممکن است در حین استفاده از اسپری فوم مقداری از فوم سرریز شود. برای پیشگیری از این کار آن را داخل قوطی قرار دهید تا فوم سطوح مختلف را کثیف نکند. زیرا تمیز کردن فوم کمی دشوار است.

اسپری فوم 600 میلی ثنا Sana foam

 

اسپری فوم

 

 

11 دی 1398
تعداد بازدید: 245

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×