ایده های خلاقی که می توانید با استفاده از اسپری فوم انجام دهید

متن کامل

 

کف اتاق را با اسپری فوم عایق بندی کنید


کف اتاق یا کناره های اتصالات دیوارهای اتاق نقطه ی اصلی برای از بین رفتن انرژی در یک خانه است، بنابراین ارزش هزینه کردن برای عایق و آب بندی هرگونه شکاف را دارد. گوشه های دیوار را با استفاده از اسپری فوم پر کنید. مواظب باشید تا کف اتاق را کثیف نکنید.

 

عایق بندی کف اتاق با اسپری فوم

 

 

اتفاقات پیش آمده را زیاد دستکاری نکنید

وقتی اسپری فوم به قسمت ناخواسته ای می ریزد. از جایی که شما آن را نمی خواهید، خواه ناخواه وسوسه می شوید تا آن را پاک کنید.

توصیه گنج کالا به شما ان است تا این کار را اصلا انجام ندهید! شما فقط قسمت مورد نظر را خراب تر می کنید. کمی صبر کنید تا اسپری فوم کاملا سفت شود سپس اقدام کنید.

 

اسپری فوم

 

اسپری فوم مشکی در سایه ها پنهان می شود

نکته ی مهم  در مورد "محوطه سازی با اسپری فوم" چیست؟ اسپری فوم مشکی است ، بنابراین به راحتی در سایه ها محو می شود. و درست مانند سایر اسپری فوم، اسپری فوم  گسترش می یابد تا فضای نامنظم را پر کند ، تقریباً همه چیز از جمله سنگ ها را بطور محکم در کنار هم می چسباند.برای محوطه سازی می توانید از این اسپری فوم استفاده کنید.

 

اسپری فوم

 

سوراخ های بزرگ به دوز بالاتری از اسپری فوم نیاز دارند.

برخی سوراخ ها به حدی بزرگ هستند که فوم شروع به ریزش می کند. برای سوراخ های بزرگ مانند تصویر زیر،  ترفند این است که محیط را پر کنید ، بگذارید اسپری فوم کاملا سفت شود دوباره ادامه دهید. سپس یک لایه دیگر اضافه کنید تا کار به پایان برسد. پس نکته اصلی این است تا مرحله به مرحله پیش روید. چندین لایه از فوم را اسپری کنید. 

 

اسپری فوم

 

از مواد شکننده محافظت کنید

یک گلدان شکننده برای حمل و نقل دارید؟ با استفاده از یک اسپری فوم از گلدانتان حفاظت کنید. کمی از جعبه مورد نظر را با استفاده از نایلون پر کنید سپس حدود یک سوم جعبه را با استفاده از اسپری فوم پر کنید. کم صب کنید تا اسپری فوم به اندازه کافی سفت شود تا گلدان را از هرگونه آسیب حفاظت کند. یک لایه از بسته بندی پلاستیکی را روی کف قرار دهید. گلدان را نیز در بسته بندی پلاستیکی بپیچید. گلدان را روی اسپری فوم قرار دهید و یک لایه نایلون  پلاستیکی را در قسمت بالا گلدان اضافه کنید. دو لایه پلاستیک اجازه می دهد تا اسپری فوم برای جدا کردن آسانتر به دو قسمت جدا شود. حالا بقیه جعبه را با اسپری فوم پر کنید. به یاد داشته باشید ، فوم گسترش می یابد ، بنابراین آن را تا انتهای جعبه پر نکنید.

 

اسپری فوم

اطراف پنجره ها و درها را عایق بندی کنید.

عایق بندی در اطراف پنجره ها و درها یکی از رایج ترین کاربرد برای اسپری فوم محسوب می شود. اما در واقع می تواند چهارچوب در و یا پنجره را به سمت داخل فشار دهد، و باعث می شود پنجره و یا در دیگر باز نشوند.

پس مواظب باشید از اسپری فوم زیاد استفاده نکنید. از اسپری فوم مواظب باشید تا فضای اطراف پنجره ها و درها را بدون گسترش زیاد پر کنید.

 

به دنبال اسپری فومی باشید که قابل استفاده برای پنجره ها و درها اشد. ایده خوب دیگر این است که فضای مورد نظر را با دو لایه پر کنید. نوک اسپری فوم را تا انتهای فضا فشار دهید و به محض کشیدن ماشه، آن را سریع حرکت دهید. بگذارید این لایه اول گسترش یابد و سفت شود. سپس در صورت لزوم لایه دیگری را اضافه کنید.

 

اسپری فوم

استفاده مجدد از نی

یکی از بزرگترین شکایات در مورد اسپری فوم این است که اگر از کل قوطی استفاده نکنید ، نی اسپری فوم قابل استفاده نیست و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید.

 

برای حل این مشکل راه حل های مختلفی وجود دارد ، اما راحت ترین روشی که ما پیدا کرده ایم خرید یک قوطی تمیز کننده کربن و پاک کننده انسداد است. همچنین شما می توانید با استفاده از آستون به راحتی فوم را از لوله تمیز کنید.

حتما عینک ایمنی داشته باشید زیرا در هنگام تمیز کردن لوله، تمیزکننده تحت فشار می تواند منفجر شود.

 

اسپری فوم

از دستکش استفاده کنید

حفاظت از دستان در هنگام کار با  اسپری فوم تقریبا غیرممکن است. در صورت تماس با دست پاک کردن آن بسیار سخت است.  بنابراین در صورت استفاده از اسپری فوم دستکش بپوشید. دستکش یکبار مصرف وینیل یا نیتریل یک انتخاب مناسب است. و حتماً لباس کار بپوشید. 

اسپری فوم 600 میلی ثنا Sana foam

اسپری فوم


 

14 دی 1398
تعداد بازدید: 149

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×