کاربردهای شگفت انگیز چسب کاغذی

متن کامل

برای برچسب زدن به مواد غذایی و وسایل مدرسه شما نیازی به خرید برچسب یا یک ماشین فانتزی برای ساختن برچسب ندارید. یک راهکار جالب برای برچسب زدن به محصولات را در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد. این فقط یک مورد از کاربردهای جالب چسب کاغذی می باشد. روزانه شما چندین بار ممکن است به چسب کاغذی نیاز داشته باشید. پس داشتن چسب کاغذی در خانه بسیار مهم می باشد. جهت تهیه چسب کاغذی به قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه کنید.

برچسب زدن به مواد غذایی و وسایل مدرسه
نیازی به خرید برچسب یا یک ماشین فانتزی برای ساختن برچسب نیست. به جای آن از چسب کاغذی ارزان قیمت استفاده کنید تا قبل از قرار دادن مواد غذایی در یخچال یا فریزر ، ظروف مواد غذایی و کیسه های فریزر را علامت گذاری کنید، و همچنین بر روی مواد غذایی نوشتن تاریخ را فراموش نکنید! همچنین می توانید از چسب کاغذی برای علامت گذاری کتاب های درسی و لوازم کودکان استفاده کنید.

 

 

چتر شکسته را با استفاده از چسب کاغذی تعمیر کنید
اگر بادی قوی دنده ای از چتر شما را بشکند ، رفع آن آسان است. از یک قطعه چسب کاغذی و یک سیم بریده شده از چوب لباسی برای ساختن آتل استفاده کنید.

 

 

از کیسه جاروبرقی استفاده مجدد کنید
با استفاده از چسب کاغذی دو بار کیسه جاروبرقی یکبار مصرف را استفاده کنید. پس از اولین بار که کیسه کامل پر شد، آن را به روش معمول از طریق سوراخ جلوی آن خالی نکنید. کیسه را از جارو برقی بیرون آورده و شکافی را از وسط پشت کیسه برش دهید. بعد از اینکه کیسه را خالی کردید، لبه های بریده شده را در کنار هم نگه دارید ، با استفاده از چسب کاغذی آن را بسته و تا کنید. کیسه شما آماده است تا مجددا از آن استفاده کنید. مراقب باشید در طول استفاده دوم بیش از حد پر نشود.

 

 

 

 

چسب کاغذی بهترین گزینه برای مهمانی
به جای نوار شفاف ، برای قرار دادن جاروها و بالن ها برای مهمانی بعدی خود از چسب کاغذی استفاده کنید. چسب کاغذی مانند نوار چسب شفاف باقی مانده بر روی دیوار نمیگذارد. همیشه به یاد داشته باشید که چسب کاغذی را ظرف یک یا دو روز جدا کنید. اگر بیش از حد بر روی دیوار و یا اشیا بماند، ممکن است هنگام جدا کردن از دیوار به رنگ دیوار آسیب برساند.

 

 

رنگ را تمیز نگه دارید
برای جلوگیری از پر شدن شیار در بالای یک قوطی رنگ ، به سادگی لبه قوطی را با نوار کاغذی بپوشانید.

8 اردیبهشت 1399
تعداد بازدید: 210

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×