نحوه سازماندهی ابزارها و کارگاه

متن کامل

 

آیا کارگاه شما در یک بحران بی نظم قرار دارد؟ این یک مسئله رایجی است و برای همه اتفاق می افتد، در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که شما می توانید به راحتی کارگاه خود را مرتب کنید.
در ابتدا همه چیز را در یک ردیف قرار دهید. (این کار باعث می شود بتوانید آنچه را که دارید ببینید، و نحوه سازماندهی آن آسان باشد).

 


مکانی را انتخاب کنید که بتوان در آن قسمت ابزارها سازماندهی شود. آنها را به صفحه تخته صاف نصب شده بر روی دیوار آویزان کنید.
اگر صفحه صاف بر روی دیوار در دسترس نیست، آنها را روی نوار نصب شده بر روی دیوار آویزان کنید.

 


کارگاه را تمیز کنید. تمیز کردن پنجره ها ضروری نیست فقط کف و نیمکت را جارو کنید. فراموش نکنید که تارهای عنکبوت را از سقف و گوشه ها تمیز کنید.

 

 


وسایلی را که نیاز ندارید دور بیندازید. از جمله قطعات کوچک چوب و میخ های خراب را دور بیندازید.

 

 

اگر کمدی برای نگهداری ابزارها ندارید. در صورت امکان یک کمد ارزان قیمت تهیه کنید. ابزارهای برقی و بزرگ را در کمد قرار دهید. این کار باعث می شود تا محل کار شما سازماندهی شود.

 

 


ابزارهای تکراری یا یدکی را در کارگاه قرار ندهید. به عنوان مثال ، اگر 3 پیچ گوشتی یکسان دارید ، یکی را در کارگاه نگه دارید و بقیه را در جای دیگری قرار دهید.

 

 


ابزارها را طبقه بندی کنید. به عنوان مثال ، ابزارهای برش را در نزدیکی سایر ابزارهای برش قرار دهید. وسایلی را که بیشتر از آن استفاده می کنید نزدیکتر به محل کار خود قرار دهید و وسایلی را که کمتر مورد نیاز است دورتر نگه دارید.


جهت خرید انواع ابزارآلات و ابزار برقی و جعبه ابزار به قیمت استثنایی اینجا کلیک کنید.

7 مرداد 1399
تعداد بازدید: 78

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×