نحوه ارسال سفارشات

کالای خریداری شده در انبار گنج کالا موجود میباشد، لذا سفارشات شما طبق شرایط زیرحداکثر تا 24 ساعت کاری در روند ارسال قرار گرفته و به پایگاه انتخابی شما(پست ،تی پاکس و ...) تحویل داده خواهند شد. 

شرایط ارسال سفارشات
مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین دو شیوه پستی و یا تی پاکس یکی را انتخاب کنند. البته ممکن است مشتریان گرانقدر برای نحوه ارسال پیشنهاد دیگری داشته باشند که پس از هماهنگی با پشتیبانی فروش، درصورت امکان ارسال به نحوه دلخواه مشتری امکانپذیر خواهد بود

ارسال پستی: منظور از ارسال پستی همان پست سفارشی می باشد که کد رهگیری حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل به پست در اکانت شما قرار خواهد گرفت و بعد از این مرحله شما به راحتی میتوانید مرسوله خود را از طریق سایت پست رهگیری فرمایید .

هزینه پستی سفارشات:

هزینه پست برای خریدهای بالای 100 هزار تومان و تا سقف 15 كيلو رایگان می باشد همچنین براي خريدهاي بالاي 2 ميليون تومان بدون محدويت وزني رايگان مي باشد.

هزینه پستی برای خریدهایی که مبلغ فاکتور زیر 100 هزار تومان باشد برای تمامی نقاط کشور 10 هزار تومان می باشد .

هزینه پست برای محصولاتی که به صورت عمده و با حداقل سود ارسال می گردد رایگان نمی باشد و هزینه پست بر عهده مشتری است.در عنوان تمامی کالاهای مستثنی از ارسال رایگان عبارت (هزینه حمل بر عهده خریدار) اشاره شده است. 

ارسال با تی پاکس: هزینه ارسال تمامی کالاهای ارسالی با تی پاکس به عهده خریدار بوده و به صورت پس کرایه اخذ خواهد گردید. 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×