پرسش های متداول

سفارشات چگونه ارسال می گردند؟

سفارشات شما به چند طریق ممکن است ارسال شوند . این وابسته به منطقه زندگی شما،حجم مرسوله شما و فوری یا غیر فوری بودن سفارش شما دارد .

پست سفارشی :

در حالتی که سفارش شما با پست سفارشی ارسال شود یک کد رهگیری به شما داده می شود

و در صورت نرسیدن محصول ظرف مدت یک هفته شما می توانید با حضور در اداره پست محل خود آن را پیگیری نمایید

پست پیشتاز ( ارسال مستقیم توسط فروشگاه) :


در حالتی که سفارش شما با پست پیشتاز ارسال شود یک کد رهگیری به شما داده می شود

با مراجعه به سایت www.post.ir و قسمت "سرویس های فعال" در بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه "رهگیری مرسولات" می توانید نسبت پیگیری سفارشات خود اقدام نمایید


ارسال توسط باربری :


در حالتی که سفارش شما توسط باربری ارسال گردد شماره قبض بارنامه شما و شماره تلفن باربری مربوطه در شهر شما پس از ارسال محصولات به شما اطلاع داده خواهد شد

شما می توانید فردای همان روز از طریق تماس با شماره تلفن باربری داده شده از وضعیت سفارش خود مطلع گردید


ارسال توسط تیپاکس :

روش دیگری که برای ارسال بعضی محصولات استفاده می شود ارسال توسط شرکت تیپاکس می باشد . در این روش نیز پس از ارسال سفارش , شماره بارنامه و شماره شرکت تیپاکس محل زندگی شما به اطلاعتان خواهد رسید . و شما یک روز پس از ارسال می توانید محصول خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید
پیک شرکت :
در صورتی که شما ساکن شهر تبریز باشید بار شما توسط پیک شرکت در سریعترین زمان
ممکنه ارسال خواهد شد.

دوست دارم از گنج کالا خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

ورود به عرصه کسب و کار اینترنتی گنج کالا با اتکا به سابقه و اعتبار چندین و چند ساله کسب و کار  فیزیکی در قالب فروشگاه خرده فروشی و پخش عمده در زمینه صنعت و ساختمان بوده است . همچنین دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت گنج کالا با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.


آیا برای خرید از گنج کالا، حتما باید در سایت عضو باشم؟
اجباری نیست .چرا که شما می توانید ضمن تماس با همکاران ما پروسه خرید خود را تکمیل کنید ولی 
بنابه دلایل زیر توصیه می شود که قبل از خرید حتما ثبت نام فرمایید .
-پیگیری خرید آسانتر می گردد و کل اطلاعات مربوط به خرید اعم از پرداخت ،نحوه ارسال و... ثبت شده است.
-سابقه خرید شما در خریدهای آتی موثر خواهد بود و امتیازات بهتر و بیشتری به شما تعلق خواهد گرفت.
-می توانید نظر و نمره خود را درباره کالاهای مختلف ارائه دهید و علاوه بر کمک موثر به دیگران در زمینه خرید های خود به عنوان مشتری فعال جایزه ها و امتیازات ویژه ای را از گنج کالا دریافت کنید.

آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟
کالاهای دارای قیمت که در سایت گنج کالا با وضعیت "موجود" مشخص شده، در انبار گنج کالا موجود و قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد. البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد. در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود و وضعیت کالا به "ناموجود" تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.
اما در صورتیکه زمان خرید تعداد بالاتری از تعداد موجودی سفارش داده شود و یا سفارشهای همزمان زیاد موجب اتمام کالای مورد نظر گردد ، کارشناسان فروش  در سریعترین زمان ضمن تماس در مورد تاخیر ارسال با تایید شما و یا بازگرداندن مبلغ پرداختی شما در همان لحظه اقدام خواهند کرد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×