چسب 123 گریزلی 400 میلی بسته 25 عددی (کرایه بر عهده مشتری)

برند محصول: GRIZZLY
وضعیت: ناموجود
چسب 123 گریزلی 400 میلی بسته 25 عددی (کرایه بر عهده مشتری)

چسب 123 گریزلی 400 میلی بسته 25 عددی (کرایه بر عهده مشتری)

چسب 123 که یک محصول نو در دنیای چسب می باشد, به دلیل همه کاره بودن آن دارای طرفداران زیادی در کلیه صنایع و منازل می باشد به طوری که تقریبا در هر صنفی مصرف این محصول وجود خواهد داشت. این چسب همچنین در بازار با نام های مختلفی از جمله "چسب  ام دی اف MDF" , "چسب همه کاره" , "چسب قطره ای فوری" و... شناخته شده است که همگی این نامها نهایتا یک محصول میباشند.

دارای دو جزء میباشد که شامل چسب و شتاب دهنده (اکتیواتور) میباشد و به محض برخورد این دو ماده با یکدیگر , چسب در مدت زمان کمتر از 5 ثانیه خشک خواهد شد.

 

یکی از خصوصیات چسب 123 برند گریزلی نسبت به محصولات مشابه دیگر مارکها همه کاره بودن آن است به طوری که تقریبا بر روی کلیه اجناس قابل استفاده بوده و آنها را میچسباند.فرمول چسب 123 برند گریزلی با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت عالی تهیه شده است و به دلیل داشتن عمر طولانی مدتهای زیادی قابل استفاده خواهد بود و با توجه به طراحی خاص ظرف چسب 123 برند گریزلی ، مواد داخل آن حتی با استفاده های مکرر و با فاصله طولانی خشک نخواهد شد و تا آخرین قطره قابل مصرف می باشد.

این محصول شامل یک بطری چسب و یک قوطی اسپری شتاب دهنده مورد نیاز میباشد. از چسب 123 همچنین میتوانید در مواردی که نیاز به سرعت خشک شدن بالا ندارید به تنهایی (بدون استفاده از اسپری شتاب دهنده) استفاده نمایید که در این صورت قدرت نهایی پس از خشک شدن چسب تقریبا 5 برابر خواهد شد.

 مشخصات فنی محصول:

 

نوع چسب Mdf
برند گریزلی
ساخت ایران
حجم 400 میلی لیتر
کاربرد چسب غلیظ مناسب چسباندن ورقه های MDF
قابل استفاده در صنایع و منازل 
ویژگی تشکیل شده از دو بخش مایع و اسپری
تعداد در بسته  25 عدد

توجه:
این محصولات جز ارسال رایگان نمی باشد.

  • هزینه ارسال بر عهده مشتری است.
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مقاله ای وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×