اتو لوله سبز آنکور مدل pw1

وضعیت: ناموجود
اتو لوله سبز آنکور مدل pw1

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1

لوله های فلزی که هنوز جز پر استفاده ترین لوله در تاسیسات ساختمانی می باشند دارای معایب فراوانی هستند از این رو لوله های سبز کم کم جای لوله های آهنی را گرفته است ، لوله های سبز که به ظاهر جنسی همانند پلاستیک فشرده دارند بسیار مقاوم و انعطاف پذیرند از جمله ویژگی های  لوله سبز می توان به ضد رسوب بودن، عایق حرارتی و اکسید نشدن و… نام برد.

نصب و اتصال این لوله ها ( لوله سبز ) نیازمند دستگاه جوش لوله سبز می باشد که از این رو شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع دستگاه های جوش لوله سبز نموده اند که دارای ویژگی های متفاوتی می باشند.

راهنمایی خرید دستگاه جوش اتو لوله سبز

برای خرید اتو لوله مناسب به ویژگی های زیر توجه داشته باشید.

مناسب برای لوله‌های PE ، PP-R و PB : باید توجه داشت که دستگاه قادر به اتصال چه نوع لوله های می باشد.

سیستم حرارتی پیشرفته: دستگاه های دارای المنت قوی و مجزا که حرارتی متناسب و یکنواخت ایجاد کند باعث ایجاد اتصالات یکنواخت و محکم تری می شود.

سرعت بالای گرمایش: هرچه سریعتر المت ها گرم تر شود سرعت کار بیشتر خواهد شد .

جلوگیری از اتلاف انرژی: درصورتی که بین راکت های حرارتی و بدنه اتو لوله عایق حرارتی باشد باعث می شود که انرژی کمتری مصرف شود.

سیم بلند : سیم بلد به شما این امکان را می دهد تا به راختی در محیط های مختلف و به دور از پریز به کار خود ادامه دهید.

داشتن ابزار جانبی : یک دستگاه جوش لوله سبز متناسب دستگاهی است که دارای لوازم جانبی مورد نیاز حین کار باشد مانند: قیچی ، لقمه اضافه ، متر آچار آلن ، راکت اضافه و… باشد.

قدرت و توان کاری مناسب: مهمترین مشخصه یک اتو لوله سبز توان و قدرت موتور است زیرا کار با اتو لوله ی ضعیف سرعت و دقت را پایین می آورد و کار مشکل و طاقت فرسا خواهد شد.

قابلیت کنترل دما: اتو لوله ای را تهیه کنید که قابلیت کنترل دما داشته باشد این امکان به شما کمک خواهد کرد که دما کار با توجه به نوع لوله و ضخامت و قطر آن تنظیم نماییم.

آنکور Anchor
آنکور یک شرکت چینی که در سال 1995 فعالیت خود را در زمینه تولید ابزار آلات ساختمانی آغاز کرد. اکنون این شرکت با بیش از 20 سال سابقه کاری یکی از بزرگترین شرکت کننده های تولید کننده ابزار آلات در سطح جهانی می باشد. کیفیت خوب، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش سه ویژگی است که آنکور را در میان کاربرانش محبوب کرده است.

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 از جمله ابزار های اندازه گیری فاصله است که توسط این شرکت ساخته است.

مشخصات فنی
ست کامل اتو لوله با طراحی کامل و ارگونومیک تمام ابزار های مورد نیاز شما در این ست موجود است.

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 دارای توان 2000 وات می باشد از جمله ویژگی های ان دستگاه جوش لوله سیز کلید قابلیت کنترل دما است که کاربران می توانند دما مورد نیاز را به راحتی تنظیم نمایید. فرکانس دستگاه بین 50 هرتز  است و  پس از ده دقیقه به دمای مورد نیاز شما خواهد رسید.

حداکثر دمایی که اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 می تواند داشته باشد 300 درجه سانتی گراد است که البته تمام نیاز های یک کاربر را برای انجام امور لوله کشی برطرف خواهد کرد. شما می توانید بسته به نیاز خودتان بین 0 تا 300 درجه سانتی گراد درجه حرارت اتو لوله را تنظیم نمایید .

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 وزنی معادل 1.4  کیلوگرم دارد که جرء دستگاه های سبک محسوب می شود و شما برای جابجایی و کارکردن با آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 برای جوش و اتصال لوله های پلاستیکی و پلیمری PPR ،PB PE ،PEX مناسب می باشد. این  شرکت همراه با این اتو لوله سبز متر ، دستکش ، قیچی ، پایه ، المنت و راکت اضافه ،  همگی در کیف حمل فلزی قرار داده است .

نتیجه:

اتو لوله سبز آنکور مدل pw1 ، دارای توان 2000 واتی و قابلیت تنظیم دما دستگاه بین 0 تا 300 درجه سانتی گراد را داراست این اتو لوله متناسب لوله های پلاستیکی و پلیمری PPR ،PB PE ،PEX  است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مقاله ای وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×